Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Pinguinii cu lotca pe garlițele Dunarii


Recommended Posts

  • Răspunsuri 753
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Ioana, gata rufele? Ce fac fetele? .

 

Rufele alea au stat afara la aer de ieri, dar sub cort, sa nu le ude iar. Am igienizat masina si o sa le bag iar, sper sa scape de miros.

 

Fetele au scapat de raceala. Juliuta insa a facut o iritatie de scutec de toata frumusetea. E posibil sa fie de la capsuni si zmeura si afine, ca am avut un baietel in vizita si l-am servit cu fructe si Jules a mancat de prin castroanele tuturor. Sper sa ii treaca repede, ca o ustura mititica. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A castigat cineva aici 61 de milioane. Ma gandeam azi, ce as face cu atatia bani... Chiar nu stiu. Adica, as plati casa, poate o masina, poate ii conving pe ai mei sa se mute la casa, sa aiba tata ce bibili prin gradina. Totusi e asa o suma mare, aproape obscena. Eheee, vorba aia, mai joaca si tu la loto daca vrei sa castigi! [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mulțumesc pentru aprecieri [flo2] , știu că o să mi se pară ciudat o perioadă, nu am purtat până acum decât ochelari de soare.

 

Ioana, sper să-i treacă Juliuței iritația. Referitor la sumă, eu sigur aș găsi ce să fac cu banii  [:D] , dar din păcate nu joc  [batcap] , deci nici o șansă să câștig ceva.

 

LauraNico, și tu cu activitate intensă la birou? Sora mea de suferință, că și eu sunt așa :).

 

Noi ne topim de cald, în plus este și îngrozitor de umed. Parcă nu a fost așa în nici un an...

 

Mai trec mai târziu. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

kariguld, sa fii sanatoasa si sa ramai la fel de zambitoare si pozitiva mereu! [s] 

 

daniela, tare bine iti sta cu ochelari! mi-ai adus aminte ca ar trebui sa ma duc sa imi verific si eu dioptriile si sa vad daca nu cumva am nevoie de ochelari noi... nu i-am prea purtat in ultima vreme si vad din ce in ce mai rau. ce mai fac pisoii? 

 

mai multe nu stiu sa zic, nici nu pot... ma doare fiecare cm patrat de carne pe mine, plus creierii care vor sa iasa din cap de 3 zile`ncoace... plus toate relele care se tin lant de mine/noi de o vreme incoace, zici ca suntem intr-un film prost.... din una in alta dam, de la o zi la alta.. mai multe nu mai zic ca nici nu mai are rost...

 

sper ca toti sunteti bine si va petreceti prin vacante!  

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kari, La Multi ani! Sa fii bucuroasa!

Daniela, sa porti sanatoasa ochelarii! Iti stau bine! Eu tare greu m-am acomodat cu ei la citit! Mi se parea ca sunt ca intr-un fish Bowl. Totul era mai mare!  Insa acum, nu mai pot citi fara ei!

Strumphy, ce-i cu tine?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...