Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguinii cu lotca pe garlițele Dunarii


Recommended Posts

Good morning si de pe taramuri nordice! Gata, s-a dus vara si viata de huzureala! Vineri imi vin, pt o sapt, musafiri asa ca trebuie sa ma pregatesc....

Ioana, ce papusica frumoasa in costum national!

Rox, sa va faceti bine!

Fleur, bine ca ai prins soricelul... Ahh, mie tare mi-e frica/scarba de ei!

Strumphy, trage aer in piept, respira adanc! A fost o perioada grea, va trece! Te imbratisez!

Ella, povestea ta cu ursul si cortul mi-amintit de a mea, undeva in Muntii Fagaras, cum fugeam si nu stiam unde sa ne ascundem... Ce vremuri :))))))))

Yagmur, vacanta frumoasa!

Miha bine ai revenit acasa!

Daniela, Michelle, Viv, Silvi, Viv_06, Mianna [flo2] !

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 753
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ștrumpfi imi pare rau de problemele tale, te imbratisez! 

 

Rox of ce nasol...sa ii treaca repede Evei! 

 

Silvia a fost racita 3 zile pe drum, s-a simtit cam rau si nu a prea avut chef de plimbari in zilele alea, a stat mai mult in masina...dar i-a trecut si acum e in parametri iar. 

 

Merg imediat la prietena mea de aici din Satu Mare. Ieri am fost la prietena mea din Zalau, așa de mult imi place ca ma vad cu ele dupa 2-3 ani si parca ieri ne-am despărțit. Doar pe copii vedem cum trece timpul! :) 

Cea din Zalau are un baiat de 15 ani, acum intra la liceu. Silvia a mers cu el in camera, cea mica, sora lui de 7 ani, hop si ea spion la tv la desene in camera ei :)). 

Cand am plecat am intrebat-o pe Silvia daca au povestit ceva :). Nuuuu. Tăcuți amândoi :). El a cântat la chitara, pe fundal mergea muzica pusa de baiat, de care a zis Silvia ca ii venea sa ii spună ca e muzica ei preferata (chiar era :)) dar ca i-a fost rusine :). Silvia s-a jucat ceva joc pe computer ce i l-a arătat băiatul :). 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua, din biroul meu agitat!

 

 

Azi e luni si avem parte de o zi ca la nebuni.

 

Am admirat domnisoara mica a Ioanei, imi place la nebunie costumul ei!

 

Fleur, ce bine ca sunteti fara rozator!

 

Daniela, noi suntem colege de suferinta. Zic si eu ca fetele iti sta f bine cu ochelari!

 

Rox, sanatate multa si tie si Evei!

 

Strumphy o imbratisare mare si de la mine!

 

Yagmur, concediu placut!

 

Miha, drum bun spre casa!

 

Fug la munci...gata pauza.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rox, eu și Laura suntem colege de suferință cu perioada ffff aglomerată de la birou :).

 

Mie îmi vine să mă sui pe pereți, luna asta trebuia să implementăm o declarație a ANAF-ului amânată din primul trimestru, și când ne dădeam mai tare cu capul de pereți au amânat iarăși o parte și o parte au modificat-o. Dacă vă arăt fișierele cu specificațiile tehnice de la ANAF vă faceți cruce, au modificat și paramodificat specurile până le-au amețit de tot. 

 

Acum trebuie să raportăm doar o parte din date (zice în textul legii), dar în fișierele de la ANAF nu zice exact care parte se amână și care nu, trebuie să dăm noi în bobi să ghicim  [batcap]  [batcap]  [batcap] . În plus, o parte din informații care nu ar trebui raportate (conform legii) sunt încă mandatorii (conform specurilor) de zici că suntem în Kafka.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anja, eu aș face chestii care se fac repede. De exemplu pulpe de pui dezosate la cuptor (cu usturoi și condimente) cu garnitură de cuscus (din acela care pui apă clocotită peste el și se umflă în 5-10 min) și legume. Poți face supă de pui (mie mi se pare că se face foarte simplu) și carnea să o folosești la un pilaf. Sau mâncare de mazăre (sigur găsești congelată). Sau pește la cuptor (dacă mănâncă pește) cu garnitură de legume. Chestii pe care să le poți face repede.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dupa ultimele saptamani de nebunie, nu m-am uitat deloc in gura mandrei ca se spala singura si nu s-a plans de nimic. Azi vad asta: 

 

Sa imi fac griji sau sa astept sa cada cel din fata singurel? Cel de jos dreapta , zimtatul ala, a iesit singurel ca i-a cazut la inceput de iunie primul dintisor. Acum vad ca cel de langa deja e iesit aproape de fel de mult ca primul, dar cel de lapte nu e cazut?! 

 

Sa o duc la dentist sa i-l scoata sa nu iasa chiar asa stramb? atat de in spate fata de restul ? ori se aliniaza in timp? 

 

Uff.. numai pe la dentisti nu am mai fost acum, asta imi lipseste acum, in rest le am pe toate. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...