Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguinii cu lotca pe garlițele Dunarii


Recommended Posts

Ioana, La mulți ani domnului Balaur! [s] [s] Să fie fericit lângă fetele lui!

 

Strumfi, eu am un espressor Gaggia, dar e manual (nu macină singur, trebuie pusă cafea măcinată în cupa espressorului). Nu l-am mai folosit de cca 1 an, mi se pare complicat. Mi-aș lua un espressor automat, dar costă prea mult și până atunci fac cafea la ibric (am un ibric din cupru, iese cafeaua tare bună).

 

Miha, am văzut pisicile într-una dintre poze :) (era și Silvia în poză). Ale mele sunt năzdrăvane tare, cam în 10 zile le ducem la siloz.

 

Rox, sper că și-a revenit Eva și sunteți mai bine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 753
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimineata!

Ioana, colega mea a venit ieri si e tare bine.

Saptamana trecuta am fost singura, nu am avut timp nici sa respir.

Sambata am fost si mi-am vazut copiii, mi-era dor de ei. Duminica au plecat spre Grecia, ieri au ajuns cu bine. Mi-a dat Radu mesaj ca e foarte frumos acolo, in Corfu nu fusesera pana acum.

Casa e pustie fara ei...

Ma doare rau capul si mi-e rau, am o stare nasoala. Intr-adevar starile mele au legatura cu CM...Dr. mi-a spus ca e perioada de pre-menopauza [zirea]

Sunt pe baricade, dar nu pot sa ma concentrez deloc...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cum sa n-aiba, mey, radacina? da' ce, stau acolo in virtutea gravitatiei?

Nu mey, in sensul ca radacina la un dinte temporar incepe sa se resoarba (ca de aia incepe a se misca) si  de asta zicem noi asa ca nu au radacina - ca nu  o mai au atunci cand cad.

Eu asa stiu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi vrem sa vizitam Romania la anul in vara, 2 saptamani...cu un cuplu elvetian...am vorbit deja anul trecut despre asta, el a mai fost cu Marco si i-a placut tare mult...eu sunt flexibila cand au copiii vacanta, sa vad ce face al meu acum...as vrea primele 2 saptamani din august.

Traseul ar fi: Maramures (vrem sa mergem si cu Mocanita, firma care se ocupa acum e elvetiana  [:I] a fost o prietena anul trecut si era tare incantata), Bucovina, Delta, undeva la mare, Bucuresti si apoi in Ardeal...venim cu masina noastra.

Dupa ce am ok-ul de la toata lumea, ma apuc de rezervat  [pk]

 

Miha, imi trimiti si mie pe e-mail cand ajungi acasa pensiunile unde ati stat ? si traseul...mercic  [flo2]  [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...