Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguinii cu lotca pe garlițele Dunarii


Recommended Posts

  • Răspunsuri 753
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna,

 

Ioana, sa-ti traiasca domnul Balaur! Multa sanatate si numai bine!

 

Vivi_06, sper sa-ti treaca durerea de cap.

 

Fleur, mai multi colocatari? Cam nasol.

 

Rox, Monica am urmarit si eu un pic din meciul de handbal aseara. Am mai vazut si calificarile de rame fete si baieti. Azi intra in recalificari. Din pacate cam slabe sanse ....

 

Mi-ar placea sa vad meciul lui Horia si Florin cu Melo/Soares. Oare il vor da?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am vazut meciul cu angola.  La inceput, cand ne tineam strans de ele am crezut ca avem ceva sanse...dar na, nu s-a putut.

Eu asa cred, atat putem acum. Si la gimnastica si la lupte, canotaj...nu se mai munceste. Degeaba am fost campioni,  am luat medalii. Important e prezentul. Si acum asta e valoarea actuala.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana, ce papusa minunata!  [il] . La multi ani consortului.

Strumf, Turbo a patit la fel. Dentistul a fost solutia. A impins dintele nou si s-a rezolvat. Apoi si i-a spart  [smulgpar] . Erau perfecti! Asta e viata!

Viv, cat de rea esti  [:D]

La mare sunt valuri mari. M-a fluierat salvamarul. Turbo se arunca in valuri dar anul acesta sunt mai prudenta. Poate prindem si mare linistita. Sa fac ore cu el  [zz] . Ma duc sa dorm. Stam putin la soare. Dimineata 2 ore si apoi dupa 17..si tot m-am bronzat  [smulgpar]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am vazut meciul cu angola.  La inceput, cand ne tineam strans de ele am crezut ca avem ceva sanse...dar na, nu s-a putut.

 

 

 

eu am vazut doar secvente, dar angolezele parca erau extraterestre!!! inalte, atat de bine facute.... ce putere de sut la poarta!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Balaurului, sa fie sanatos si fericit alaturi de fetele lui!

 

Azi e si ziua tatalui meu, face 75, il sun acusi sa i ureze nepotul La multi ani.

 

Noi am dormit f bine, noaptea e racoare. Nici un semn de  [soricel] , aseara am scotocit in dormitor pe unde il auzisem, nimic, cine stie pe unde s o fi ascuns. 

Ideea cu pisica era gluma, daca bag o matza n casa n o mai scot decat in urletele copilului.

 

Mihaela  acusi plecati spre casa. De ce faceti 3 zile pe drum, mergeti cu masina?

 

Yagmur, vacanta placuta in continuare si valuri mai mici.

 

Strumphi, succes la dentist daca mergeti. Cand iti pleaca musafirii? De tevi nu te mai intreb...

 

Eu m am apucat de serialul suedez Bron ( The bridge), e cu 5 stele pe netflix. L a vazut cineva?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...