Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguinii cu lotca pe garlițele Dunarii


Recommended Posts

  • Răspunsuri 753
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

La multi ani fericiti "sot de Ioana" si "tata de Fleur"!

Pt dintisorul lui Miss Carlionz, eu am patit la fel cu unul din copii. M-am speriat, dus la dentist aici in Suedia, iar dentistul m-am trimis acasa zicandu-mi ca sa stau linistita, ca o sa cada singur cand o fi :))) Asa a si fost, a cazut la primul mar mancat. Apoi dintele nou s-a asezat cum trebuie. Deci, parerea mea, Strumphy, este ca poti sta linistita. O sa cada :)))) Daca insa te streseaza tare, si ai dentist la care poti ajunge usor si fara mult stres, mergi, mai mult pt linistea ta!

In rest, nu prea am ce povesti sa va spun... sunt asa... fara povesti la mine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laptopul are greturi...

adica i s-a acrit de DC [:)]

 

(orice alt site, si deschid destule, se incarca normal; bine, in afara de Adevarul, da' asta-i un pitic pe creier al IT-stului nostru; a avut o perioada in care hotarase ca orice site al unui ziar mare are virusi [:-)))]  nu asa, dintr-o data, ci cam intr-o saptamana ne-a trimis mailuri, pe rand, ca ala nu, alalalt nu... hai, pe bune? chiar s-or virusat toate deodata? dupa care cu celelalte n-a mai avut nimic, dar la Adevarul imi cam inchide pagina de cele mai multe ori).

 

DC-ul uneori merge ok (ca acum), alteori pur si simplu nu vrea sa imi incarce pagina. si nu se intampla doar la subiecte cu multe pagini, sa zic ca asta e motivul, a facut-o si la subiect de 2 pagini.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...