Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguinii cu lotca pe garlițele Dunarii


Recommended Posts

  • Răspunsuri 753
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

le-ai incercat pe alea de la Pescarus? ca nu m-as risca si sa nu ne placa? ca loc, e mai fain decat Pane e Vino (terasa, fumatul permis - cel putin asa imi imaginez, ca nu cred ca am fost vreodata acolo [:)] ), dar depinde de meniu.

 

Ruf, Tora, nu va bagati?

Nicaieri nu am mai mancat atat de bune ca la Pane e Vino.

Deci aici ramne.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

credeati ca ati scapat? ba bine ca nu!!!  [soricel]

In ultima poza sunteti la Svartisen?

 

Tu te-ai plimbat prin No mai mult ca noi care locuim aici. Deh, pe noi ne trage atat in sud in vacante, la soare. am fost acum 2 ani la Roldal si atata munte, fiorduri, cascade am vazut ca inca nu le duc lipsa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anja mersi de invitatie, dar din pacate nu putem zăbovi. Ajungem noaptea tarziu in Lund, venim din Wroclaw, maine. Si vineri la ora 18 avem vaporul din Oskarshamn spre insula. Silvia vrea neaparat sa faca cumparaturi la Hööks. Eu as avea atunci cam o ora libera. Daca ai timp e ok, daca nu, tot sper sa ne intersectam o data si o data :). 

 
Noi am ajuns in Tatra Mare, Tatranska Lomnica, un loc tare drag noua. Ne plimbam aici si acum 10 ani...

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Anja mersi de invitatie, dar din pacate nu putem zăbovi. Ajungem noaptea tarziu in Lund, venim din Wroclaw, maine. Si vineri la ora 18 avem vaporul din Oskarshamn spre insula. Silvia vrea neaparat sa faca cumparaturi la Hööks. Eu as avea atunci cam o ora libera. Daca ai timp e ok, daca nu, tot sper sa ne intersectam o data si o data :). 

 
Noi am ajuns in Tatra Mare, Tatranska Lomnica, un loc tare drag noua. Ne plimbam aici si acum 10 ani...

 

Miha atunci da-mi un telefon cand esti libera sine vedem. Pe la ce ora joi?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...