Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguinii cu lotca pe garlițele Dunarii


Recommended Posts

  • Răspunsuri 753
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

 Ioana, nu stiu cand vin bunicii s-o ia pe Sophia. Habar nu am. Nici nu cred ca mai vin asa cum au spus. Am un junghi mare de tot impotriva soacra mii acum care a scos pe gura o perla de aia de iti sta mintea in loc! [zirea] Eu cred ca femeia asta nu are inima, poate doar un bolovan in locul ala... [vom] Vai, mi-e si sila sa imi aduc aminte ce i-a putut iesi din gura/capul ala dupa ce i-a spus Nick ca a murit Razvan!

 

[:(] [:(]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Batman, Batman.... [bat]  e ziua lui duminica si eu nu i-am luat cadou?! Nu am idei si mi-am adus aminte si tarziu?! Cand sa ii mai comand si cand sa ajunga?! Hm.... poate ii fac tort si ii desenez un batman pe el?!  [:D]  [fri] Ori in spiritul a la Ioana, ma duc la shopping sa fie asa in cinstea lui!  [il] ca de tuns nu ma mai tund prea curand! [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vivi are febra si a vomat. Maine stau cu ea acasa, si ne facem de cap [:D]

 

Intre timp, cuprinsa de un mare avant creator, m-am apucat sa scriu niste povesit scurte. De groaza, un fel de creepypastas... Am dat in mintea copiilor. Abia astept sa le dau cuiva sa le citeasca si sa ma laude si pe mine cineva... Problema e ca febra fiica-mei mi-a intrerupt perioada de creatie, si de obicei cand se intampla asa, fuge muza!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vivi are febra si a vomat. Maine stau cu ea acasa, si ne facem de cap [:D]

 

Intre timp, cuprinsa de un mare avant creator, m-am apucat sa scriu niste povesit scurte. De groaza, un fel de creepypastas... Am dat in mintea copiilor. Abia astept sa le dau cuiva sa le citeasca si sa ma laude si pe mine cineva... Problema e ca febra fiica-mei mi-a intrerupt perioada de creatie, si de obicei cand se intampla asa, fuge muza!

PPoate pana maine ii trece febra si veniti si citm si povestirile.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:D] te avertizez, sunt de groaza! Abia astept sa mai creasca asta mica si sa dea o petrecere in pijama... probabil va fi si ultima!!! [:D]

 

Am apucat sa scriu una, restul au ramas in stadiul de idei, dar le pot povesti pe viu. Daca esti foarte foarte foarte sigura ca vrei asta!!! Insa nu maine, ca am o programare la 8.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...