Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguinii cu lotca pe garlițele Dunarii


Recommended Posts

  • Răspunsuri 753
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

[:D] te avertizez, sunt de groaza! Abia astept sa mai creasca asta mica si sa dea o petrecere in pijama... probabil va fi si ultima!!! [:D]

 

Am apucat sa scriu una, restul au ramas in stadiul de idei, dar le pot povesti pe viu. Daca esti foarte foarte foarte sigura ca vrei asta!!! Insa nu maine, ca am o programare la 8.

9 ani, silvi, petrecere in pijama, povesti de groza in intuneric, eu cu fata luminata de o lanterna, povesteam... s-au speriat rau, rau, rau. Dar le-a placut!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Batman, Batman.... [bat] e ziua lui duminica si eu nu i-am luat cadou?! Nu am idei si mi-am adus aminte si tarziu?! Cand sa ii mai comand si cand sa ajunga?! Hm.... poate ii fac tort si ii desenez un batman pe el?! [:D] [fri] Ori in spiritul a la Ioana, ma duc la shopping sa fie asa in cinstea lui! [il] ca de tuns nu ma mai tund prea curand! [:-)))]

 

N-are si el ca omu' un wishlist pe amazon? Cu prime ajung joi. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Strumph, am calatorit si eu in Norvegia prin pozele tale. Superbe, toate, unele mi-au tait rasuflarea. Am deschis linkul pe laptop si se vad f. bine, de pe telefon nu se deschid pozele, banui ca necesita o memorie mult mai mare decat a tel. meu.

Wow pe ce drumuri ati fost, Transfagarasanul pare autoruta pe langa soseaua aia in dinti de ferastrau. Lacurile, ghetarul, cascadele, minunatii. Ce frumoase cabane. Pozele cu Sophia si pisica sunt delicioase. Si am gasit bineinteles filmul cu Sophia saltareata, are aceeasi miscorici ca fi-miu, nu pot sta locului o clipa.

Multumesc!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...