Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguinii cu lotca pe garlițele Dunarii


Recommended Posts

Daniela  [:-)))]

 

Eu am avut un episod de nervi inainte sa plecam de acasa: Patri iesea pe usa ca o garofita, fara prosop si ochelari de inot, desi toc de 2 saptamani ca fara astea 3 obiecte (+ costum de baie) nu plecam de acasa. Si ochelarii nici nu ii gasea, ca ii plimbase Julia prin casa [zirea] si erau sub masa din bucatarie. Acu' care aveti copii mai mari, am asteptari prea mari eu la 6 ani? Poate o imping/ fortez si inca nu e cazul. Ce ziceti?

 

p.s. Papusile nu a uitat sa si le ia [:D]

 

 

ahahaha esti teribil de distractiva :))))

la noi sunt frecvente lucrurile astea, si la aproape 8, si la peste 12 ani. deci relax [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 753
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ah, Ioana, e nashpa ca-si uita chestiile alea acasa.  [:-)))]

 

Acuma nu-s ce sa zic ce e mai nashpa, la 6x3, sa uiti sandalele ma-tii la therme in cabina de schimbat si sa ti le fure, sau sa uiti prosoapele ude in geanta sub birou, sa pierzi un creion de 5 milioane!?!

 

Apropo de creion, mai asteptam ca cica i s-a facut mila de mine sa dau atatia bani si isi va folosi pusculita.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Oki, deci am eu asteptari nerealiste. Recunosc ca la asta cu ce ne luam de acasa am eu o problema, respectiv taica-miu e stilul aerian care o intreba pe mama 'mi-ai luat si mie buletinul' cand plecam in concedii. Si mi-a ramas cumva in cap ca eu nu vreau sa ajunga Mafalda familiei (ca mama mea) si deci trebuie sa incep dresajul devreme. [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Strumfi, as fi salvat fiecare poza. Norvegia e visul meu. Turbo mi-a promis o vacanta acolo [:-)))] .

Imi.pare tare rau pt sora ta. Si tin pumnii cu tevile.

Ioana, ai doua frumoase. De pierdut si uitat nu comentez: plateam jumatate de bilet pt Norvegia [:-)))] daca nu ar pierde Turbo saptamanal creioane, carioci, pilot. Fular nu ii mai dau de 4 ani. A plecat din Therme fara rucsac. Si-a adus aminte in masina..a fost recupera.

Black, unde e poza de groaza? Adica eu de groaza [batcap]

Rox, sanatate blanosului.

Intalneala placuta diseara.

Eu fug la somn din motive obiective

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...