Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguinii cu lotca pe garlițele Dunarii


Recommended Posts

  • Răspunsuri 753
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Era bine daca incerca sa vorbeasca la biroul de obiecte pierdute, este in zona caselor. Ana si-a pierdut si ea o pereche de ochelari de inot, i-au scapat pe la niste tobogane, nu i-am mai gasit in zona si salvamarii m-au sfatuit sa ma adresez la relatii clienti-obiecte pierdute, in zona caselor. Dupa vreo ora, ochelarii ajunsesera acolo, i-a gasit cineva si i-a adus la relatii clienti. De aia zic, poate si sandalele tale tot acolo sa fi ajuns, gasite de cineva. Cand s-a inamplat, recent sau a trecut mai mult timp?

 

Acuma nu-s ce sa zic ce e mai nashpa, la 6x3, sa uiti sandalele ma-tii la therme in cabina de schimbat si sa ti le fure, sau sa uiti prosoapele ude in geanta sub birou, sa pierzi un creion de 5 milioane!?!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am uitat să vă spun că mi-am luat bilete pentru Amsterdam pentru sfârșitul lunii septembrie  [pk] . Mă duc fără jumătatea mea, deci o să stau la nepoată-mea. Ea mi-a zis că dacă vin singură pot să stau fără probleme la ea. Eu aș fi vrut începutul lunii septembrie, dar m-a deturnat maică-sa (cumnată-mea) că e prea aproape de debarcarea Alexandrei acolo (ea ajunge pe 21 sau 22 August acolo) și că i-ar prinde bine să vină cineva la ea mai încolo. De sf. Mihail și Gavril o să meargă la ea nașa ei, apoi în decembrie vine acasă.

 

Încă n-am apucat să-i spun Alexandrei, că e tot plecată. A fost în Polonia, acum e în Italia. De abia aștept să-mi povestească ce-a făcut în taberele de vară :).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 
Nu stiu daca te stresezi sau nu degeaba, insa ideea e ca nu se intampla ceva ingrozitor. Nu e de viata si de moarte, totul se repara. Cred ca asta vrea sa zica (si gandeste) sotul tau [:)]  Dar altceva voiam sa intreb: nu aveti un robinet general, care opreste apa in toata casa? Sau mai bine, nu aveti robineti pe circuite separate? Daca nu, acum cand repara e un moment bun sa puneti asa ceva.

 

 

Strumph, e greu sa-i spui ceva ce s-o linisteasca. Doar timpul, purtatul durerii pe un anumit termen, ii va estompa aceasta durere. Ca de trecut...mai greu.

Sunt curios insa de ce si-a facut testamentul? Intelegi, ma intereseaza tehnic, stiu ca acum se gandeste ca poate moare si ea, daca sotul s-a stins de tanar...dar ce sa faca cu testamentul?

 

 

Da, avem robinet general de oprit apa in casa. Mie mi-e doar sa nu cobor intr-o dimineata si sa am nevoie de barca la scara! [:D] Nu stiu cum or sa faca cu tevile, dar sigur(sper) nu o sa le mai bage in ciment!?

 

 

Cat despre sora mea... of, atat de multe de spus dar.. imposibil. Ea fiind notar public... s-a gandit la tot si toate acum... plus multe altele pe langa.. despre care nu pot vorbi aici... 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Io sunt usor de convins, mai ales cand e vorba de mancare. Nici nu stiam cate eforturi s-au dus pentru asta...pur si simplu n-am vazut mesajele doamnelor. Asa ca sunt deja si cu meniul ales [:D]

 

cozze "Pane e Vino"? [:)]

 

ia sa ma uit mai bine la pozele Teodorei, poate-o intalnesc in Vama [:)] 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Black, cum mai e azi Vivi brunetica? Doamne, da` cred ca nu am apucat sa iti spun cat o admir cum se catara?! Olala.... Sophia mea e frica intruchipata, desi se zbenguie si ea o gramada, dar nici chiar ca Vivi! [:D] 

 

Daniela, tu esti cu dimensiunile azi vad! [soricel] Pisoii si-au facut pasaport de siloz?! 

 

Amina, cand vin in Ro neaparat sa ma duci si pe mine la cozze! [pofticios]

 

Serialbastre, nu stiu cand ajung la Suceava. Poate la anu` de Paste, asa mi-am planuit. Sa vad cand iau biletele ca tot s-a deschis aeroportul si e cursa directa LOndra - Suceava. Sau mai degraba vii tu la noi? Te cazez cu drag ca pe tine te cunosc!  [il]

 

Rox, stiu ca-s eu foarte draguta si amabila si-s luata si de fraiera, dar odata si odata trebuia sa iau hapul sa imi invat lectia! [:D] 

 

Monica, fetele tale ce fac? au fost in tabara, fac sport? mai mergeti la tenis ?   [bicic]

 

Fug ca ma urla copchii!!!  [dra]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Era bine daca incerca sa vorbeasca la biroul de obiecte pierdute, este in zona caselor. Ana si-a pierdut si ea o pereche de ochelari de inot, i-au scapat pe la niste tobogane, nu i-am mai gasit in zona si salvamarii m-au sfatuit sa ma adresez la relatii clienti-obiecte pierdute, in zona caselor. Dupa vreo ora, ochelarii ajunsesera acolo, i-a gasit cineva si i-a adus la relatii clienti. De aia zic, poate si sandalele tale tot acolo sa fi ajuns, gasite de cineva. Cand s-a inamplat, recent sau a trecut mai mult timp?

S-a dus acolo primul lucru, i-a lasat numarul de telefon. Degeaba.

 

A fost inainte de bac.

Cand a dat bacul la istorie tipa care ii supraveghea avea niste sandale identice si abia s-a abtinut sa  o intrebe daca a fost cumva la therme. [:D]

 

 Erau sandalele mele preferate. Bye, bye, sandale! Macar sa fi avut optiunea sa le ingrop ca lumea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...