Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguinii cu lotca pe garlițele Dunarii


Recommended Posts

Te inteleg, cand ai multe pe cap, te mai lasa si rabdarea.... Mi s-a mai intamplat si mie, sa ma apuce nervi, pe moment. 

 

Ti-a confirmat si Rox, uitatul si ratacitul lucrurilor nu are varsta  [:-)))]

 

La modul serios, as zice ce ti-a spus si Daniela. Ii spui cu vreo 10-15 min inainte de a pleca sa-si ia casca, ochelarii si costumul de baie. Chiar daca la modul general stie ca la bazin ii trebuie aceste 3 lucruri, pe moment uita, nu-si da seama, nu realizeaza ca fix atunci se petrece actiunea. 

Fetele mele sunt mai mari (9 ani si 7 spre 8), s-au mai ordonat cat de cat, acum isi pregatesc ele singure lucrurile, si le pun in geanta cu care mergem la strand. Dar le ma indrum si eu, sau le intreb daca au luat aia, aia, aia...

 

Deci eu zic ca sunteti in parametri normali  [flo2]

 

 

 

 

[flor]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 753
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Înseamnă ca eu trebuie sa fie bucuroasa. C isi pregateste singura geanta ptr gimnastica/dansuri. Si-a uitat intr-o zi coarda. Asta e...alta data nu a mai uitat.

Si pentru scoala isi pune singura apa, gustare, servetele. Sa vedem cu cartile si caietele daca se va descurca anul asta ca anul trecut au stat la scoala.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

37.7 la gradi. 38.2 acasa 1 38.9 acasa 2 kk tare. medicamente: debridat, algin; cocculin pentru voma. esberitox pentru imunitate... un antibiotic, sa-l am, nu sa i-l dau....l-am luat. sa-l am.... nu sa i-l dau... [:D]

 

ok, cel mai probabil este o viroza simpla. Pe moment nu i-as da absolut niciun medicament, n-are nevoie. (Mai ales chestia aia "pentru imunitate.....")

Acuza vreo durere sau e doar pleostita?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:D] cine? tancul meu? Noooooo. nu se vaita. nici pleostita nu e, doar ca nu are cantitatile debordante de energie cu care m-a obisnuit. 

De dat i-am dat de febra, doua reprize ieri, azi nimic...

Stam si maine acasa, nu de alta, dar poate alti copii nu sunt asa de duri ca ea, insa cred ca o sa incerc sa o trec pe regimul obisnuit, ca s-a plictisit de gratar si supa cu crutoane...

Multumesc mult!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ok, deci viroza simpla.. Ce tanc cand ai zis ca e asa micuta mai... draga de ea!

 

 

Eu am trebaluit cu consortul pana acu', am montat patul nou al mandrei. Etajat, cu biroul dedesubt. Cu ocazia asta mai laud odata Ikea, s-au miscat incredibil cu livratea, pretul exceptional de decent... ce mai, nota 20!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...