Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguinii cu lotca pe garlițele Dunarii


Recommended Posts

  • Răspunsuri 753
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Si la JO avem cel putin 2 medalii de argint!!! Mergea si Tecau in finala la dublu, si echipa la spada!! Yay!!!!

Finally, era cazul. Dincolo ca sportul nostru e in colaps si nu prea avem oameni la medalii, am avut si ghinion pana acum.

Sper ca castige chiar mai mult decat argint.

Baietii la tenis sper sa invinga, au pus mult suflet, s-au implicat in proiectul lor "medalie la JO", au jucat anterior ceva turnee impreuna si s-a cunoscut, sunt foarte uniti.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Seara buna! Am ajuns in Lund de vreo ora, am mancat si băut o bere cu consortul, Silvia a stat in camera. Drumul a fost lung dar ok, desi urăsc autostrăzile nemțești!

 

Anja, maine suntem la köpingcenter Nova, cel tarziu la ora 13 trebuie sa plecam. Ce zici, e vreo șansa sa ne vedem? Te sun oricum maine dimineata.

 

Ati scris mult azi, nu stiu daca apuc sa recuperez...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Anja, maine suntem la köpingcenter Nova, cel tarziu la ora 13 trebuie sa plecam. Ce zici, e vreo șansa sa ne vedem? Te sun oricum maine dimineata.

Miha, suna-ma! Eu am uitat ca azi tb sa iau musafirii de la Aeroport, aterizeaza la Malmo la 10.20. Vorbim la telefon, tare mult as vrea sa te intalnesc... Ma si incurca mtg de la 12.30. Sa vad cum facem. Nova Lund e ff aproape de mine, fac vreo 7 min cu masina. La ce hotel sunteti cazati? Poate trec sa te vad la hotel inainte sa merg la aeroport.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...