Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguinii cu lotca pe garlițele Dunarii


Recommended Posts

Neata pinguini

 

Aseara au fost explozii in Tailanda, indreptate impotriva turistilor...minim 3 morti  [:(]

 

Strumphi, nu a ajuns vederea...poate azi...

daca veniti in Elvetia, sa-mi spui...va cazez cu placere la mine...e o tara ft frumoasa, eu am vizitat tot ce era de vizitat cand m-am mutat aici...ai mei la fel...e fain sa stai in gradina si sa vezi muntii inzapeziti...m-am invatat si cu mirosul balegarului care vine de pe campul de langa casa  [:D]

poate reusesc sa pun cateva poze in weekend.

 

Eu primesc cu placere musafiri, dar sincer nu-mi place sa deranjez...am tabieturile mele, asa ca prefer sa stau la hotel.

 

O zi faina, revin mai tarziu !

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 753
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Miha, suna-ma! Eu am uitat ca azi tb sa iau musafirii de la Aeroport, aterizeaza la Malmo la 10.20. Vorbim la telefon, tare mult as vrea sa te intalnesc... Ma si incurca mtg de la 12.30. Sa vad cum facem. Nova Lund e ff aproape de mine, fac vreo 7 min cu masina. La ce hotel sunteti cazati? Poate trec sa te vad la hotel inainte sa merg la aeroport.

 

La Scandic Star. Inca ai mei nu s-au trezit, pe la 9 mergem la masa. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am vrut sa ma conectez dimineata pt job de-acasa si nu-mi recunostea smart card-ul pt Outlook...am crezut ca smart card-ul are o problema...e problema generala, nimeni nu se poate conecta  [zirea] ceva cu serverele...s-a mai intamplat acum cativa ani, nu a mers o zi intreaga...dupa-masa oricum lucrez de-acasa, daca nu merge, asta este.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aici testamentul este recunoscut...si nu trebuie facut la notar, e de ajuns sa scrii de mana...dar trebuie sa cuprinda : subsemntatul xxx, in deplinatatea facultatilor mintale...se poate ataca, dar nu ai succes.

Cand am facut aici scoala, printre altele am studiat si drept (dreptul obligatiilor)...ft interesant, am invatat multe lucruri...la inceput insa mi-au pus parul pe moate cuvintele de specialitate...pt examen am invatat cu Marco, m-a ajutat ft mult..am avut doar spetze, dar am putut folosi cartile si caietele...atlfel nici nu se poate la drept.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna,

 

vineri, zi scurta o placere!

 

Am urmarit aseara setul 2 al baietilor la tenis si meciul fetelor la spada cu China. SUPER!!

 

Azi vreau sa vad meciul baietilor cu Lopez/Nadal.

 

Am vazut poze frumoase cu protagonisti unul si unul.

 

Miha, mai ai putin si ajungi acasa.

 

Noi avem in plan sa dam o fuga la Slanic Prahova sa vedem ce asi cum.

Cam atat de la noi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am facut o prostie: am pus faina simpla si pe cea cu praf de copt in doua vase diferite, crezand ca o sa tin minte care unde este. Bineinteles ca nu mai stiu in care vas e una si in care e alta. Se poate verifica cumva care are praf de copt in ea? Altfel decat sa fac o prajitira, adica [:D] si sa constat ca nu/ a crescut.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...