Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguinii cu lotca pe garlițele Dunarii


Recommended Posts

Viviana, văd că vă anunță de pe o zi pe alta cu plecarea lui CCS. E tare aiurea așa. Drum bun domnului CCS mâine! Referitor la ochelari, eu n-am vrut rame de metal că am avut niște ochelari de soare așa și i-am strâmbat în toate felurile posibile. Pe ăștia sper să nu-i strâmb :).

 

Rox, dacă te duci la cumpărături, du-te pe jos (dacă poți). Nu cred că mai există loc de parcare la vreun mall în Constanța la ce aglomerație am văzut pe străzi :). Poate dacă te duci la Dedeman sau ceva asemănător :).

 

Miha, ați ajuns în Kalmar? 

 

Ella, tare faini cățelușii :). Și Marcia pare așa mare în poză. A crescut, e clar.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 753
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Am ajuns in port deja, in Oskarshamn. N-am mai trecut prin Kalmar, ca ne-a dirijat GPS-ul pe altundeva. Am mancat aici in Orășelul asta.

 

Tocmai acostează vaporul, acum sosește de pe insula. Sunt de fiecare data la fel de impresionata cum poate sa il acosteze. Un vapor imens, pt 1500 de pasageri, care întoarce in port si ancorează cu spatele. 

 
Eu am rame de metal, la ochelari. Imi place ca nu se deschid numai 90 de grade ci mai mult, așa încât nu strâng. Azi mi-am luat si agățătoare din aceea de șnur, sa ii am la serviciu, ca ii lăsam te miri pe unde :). Eu am nevoie numai la citit, in rest nu vad cu ei, trebuie sa ii dau jos. Incep încet sa ma obișnuiesc cu ei, adica sa ii scot de fiecare data cand am nevoie. Eu ii am din mai, Daniela...

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am fost la mama, la Galați, și la Eforie Nord. În nici unul din aceste orașe nu am găsit vederi. Știam ca la Galați nu am găsit nici anul trecut, dar e prima oară când nu găsesc vederi la mare.

 

Sunt, in oficiile postale. Dar nu te astepta la ceva spectaculos, sunt cu niste poze prafuite si in niste aranjamente facute parca in Word 95 [:D]

 

Strumphi, n-am apucat sa vad pozele din vacanta [panda]

 

Rox & Daniela, afara e frig dar marea nu e calda? [:)] Adica imi imaginez ca te-ai putea inveli cu apa, asa, ca intr-o patura calduroasa. Sau iesi la prea frig?

 

Eu tot cu David si ceata de prieteni [aerob] Daca initial era rezervat fata de catel, acum sunt cei mai buni prieteni, pfuu ce se mai alearga si se joaca [:)]

Astazi mi-a cerut suc si i-am spus ca doar in zilele calde bem suc si imi zice: "tu de ce respecti legile dar nu respecti oamenii"?! [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Viviana, văd că vă anunță de pe o zi pe alta cu plecarea lui CCS. E tare aiurea așa. Drum bun domnului CCS mâine! Referitor la ochelari, eu n-am vrut rame de metal că am avut niște ochelari de soare așa și i-am strâmbat în toate felurile posibile. Pe ăștia sper să nu-i strâmb :).

 

Rox, dacă te duci la cumpărături, du-te pe jos (dacă poți). Nu cred că mai există loc de parcare la vreun mall în Constanța la ce aglomerație am văzut pe străzi :). Poate dacă te duci la Dedeman sau ceva asemănător :).

 

Miha, ați ajuns în Kalmar? 

 

Ella, tare faini cățelușii :). Și Marcia pare așa mare în poză. A crescut, e clar.

Oh, da, de aia am luat eu Titanflex de la Eschenbach, ca ii pot stramba si nu patesc nimic.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu cum e marea, dar cred ca nimeni nu vrea sa-si imagineze cum e sa iesi din ea pe frigul asta. Bine, Yagmur isi imagina la un moment dat c-ar putea sa-i duca pe la 6 seara pe copii la o baie in mare, si apoi repede in camera, da' i-a trecut cand a scos nasul afara  [:-)))]  e toamna in toata regula aici. Sper sa fie corecta prognoza, si de maine dupa masa sa fie iar ok. Eu sunt cu tricou, jerseu destul de gros si geaca, si mi-e bine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...