Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguinii cu lotca pe garlițele Dunarii


Recommended Posts

  • Răspunsuri 753
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

morgen dragilor

 

 

[il]  va amintiti de mine, da?  [biz]

 

noi cu totii suntem bine, fiecare cu diverse ocupatii si activitati care mai de care, cateodata parca ne intrecem care face mai multe. si desigur cine castiga mereu, io! 

 

caut timp de cumparat, am auzit ca prin Romania ar fi zile cu 30 de ore, daca stiti de unde ..... dati si mie de stire. 

de saptamana viitoare ma mai eliberez putin..... sper sa reusesc sa mai intru pe aici si sa va mai povestesc ce am cucerit in ultima vreme. 

 

sper ca voi sunteti sanatosi cu totii.  [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata de la cafea  [cit]

 

Daniela, Marcia a crescut mult...are aproape 1.70m...cred ca m-a intrecut si la greutate  [ph34r] as vrea sa ajunga pe la 1.75, mai mult nu trebuie...cum Marco are 1.86m, cred ca va ajunge la inaltimea asta...mie-mi plac picioarele ei lungi  [:I]

 

Eu am tot ochelari de la Eschenbach, cei vechi...ramele sunt rosii si prinse doar sus...pe-astia ii folosesc in timpul liber...ceilalti, pe care ii am de 2 ani si pe care-i folosesc la job, sunt ca ai Danielei...al meu face misto de mine, spune ca arat ft serioasa cu ei, asa ca o profa rea  [:D]

 

Dureaza ceva pana te obisnuiesti cu ochelarii, eu am avut cam o luna dureri de cap de la ei..acum nici nu-i mai simt...nici eu nu suport sa ma stranga ochelarii...si la cei de soare sunt ft atenta, sa nu apese in spate.

 

Am spalat deja o masina cu rufe, urmeaza asternuturile..si mai trebuie sa-i fac ordine Marciei in penar si la ustensilele de scris de-acasa (creioane, carioci etc)...pocneste penarul ei, nu vrea sa lase nimic la scoala...desi au si acolo o cutie pe post de penar.

 

Afara e frumos, soare si cald...am pregatit bagajul pt maine, pt balaceala  [pk]

 

Miha, bine ati revenit acasa...va trebui sa fac traseul pt la vara...iar apoi ma apuc sa rezerv...Sapanta, Sighetu Marmatiei, Viseul de Sus (cu Mocanita) sunt pe lista...la fel si manastirile din Bucovina, plus Sighisoara, Sibiu, Cluj, Turda...vrem sa ajungem si la ai mei, deci nu stiu daca avem timp si de Delta...sa vedem ce zic si prietenii nostri.

 

Viv, drum bun sotului.

 

Kari, sa ne mai povestesti despre voi..iti duc lipsa  [il]

 

0 zi cu soare va doresc !

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...