Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguinii cu lotca pe garlițele Dunarii


Recommended Posts

  • Răspunsuri 753
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Miha, mercic [pup] de-abia luni citesc mesajele la job..daca am intrebari, te stresez.

 

Fleur, noi am fost in nord si sud...Hanoi, Halong Bay, Saigon, Cu Chi, Mekong Delta si Phu Quoc (insula din sudul tarii, ft aproape de Cambodgia)....nordul a apartinut candva Chinei, sudul Cambodgiei...Vietnamul are 80 mil.de locuitori, am ramas si noi surprinsi...8 mil.in Hanoi (capitala), 9 mil.in Saigon...mancarea de baza e orezul, iar vietnamezii sunt slabi...deci orezul nu ingrasa.

Data viitoare vrem sa vedem campurile de orez din Sapa (se ajunge cu trenul din Hanoi), centrul (Hoi An si inca un oras), apoi la plaja in estul tarii.

 

Black  [:D] 

 

Seara faina !

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ok, am fost la o sedinta de autoanaliza. Asa ca acum sunt mandra sa raportez ca stiu exact ce a gresit sotul meu!

 

S-a uitat la Frumoasa si Bestia in loc sa se uite la frumoasa de Maya care o lingea de zor pe bestia de Vivi care se mozolea peste tot cu sunca, la nici o jumatate de metru distanta de el.

 

Am evaluat si pagubele. Maya a facut o treaba bunicica, a reusit sa indeparteze aproape toate urmele de sunca de pe Vivi, acum ramane pe mine sa indepartez toate urmele de Maya...

 

Tot nu stiu unde am gresit eu...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...