Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguinii cu lotca pe garlițele Dunarii


Recommended Posts

  • Răspunsuri 753
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Recunosc ca mi-a fost dor de plimbarea de dimineata, prin padure, cu W. Prin ploaie. :)

Si recunosc ca o sa o urăsc la un moment dat :). Prin Noiembrie-Decembrie :).

 

Buna dimineata!

 

Black, ai un copil perfect normal, nimeni n-a gresit nicaieri. :)

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata pinguini

 

Black  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]

 

Ne pregatim de plecare, e frumos si cald...sunt tare curioasa cum va fi pe barca...diseara mergem sa mancam la un restaurant in zona, asa ca revenim tarziu acasa.

 

Maine e liber in cantoanele catolice, asa ca Zurich-ul va fi plin...deci muncesc de-acasa...noi suntem canton protestant, deci nu avem liber....catolicii au mai multe zile libere decat noi  [zirea]

 

Ieri mi-am facut si bagajul pt Paris  [pk]

 

Cand intindeam rufele ieri in gradina, aud miorlaituri pe pajiste...erau 2 pisici care aveau ceva de impartit...cand ma uit mai bine, il vad pe Luis alergand dupa o alta pisica...l-am chemat la mine, dar nu a venit...stia c-a facut o prostie...inainte strigasem la el sa stea cuminte.

 

O zi cu soare va doresc !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna de dimineata,

Am inceput foarte bine ziua. La ora 8 pe racoare beam cafeaua in pat. Salteaua mea e din aia pe care poti pune pahare cu orice ca nu se varsa nici daca sari in picioare pe ea. Dar daca esti prost...

Si uite asa, cu mana am plesnit-o si am varsat-o. A naibii cafea s-a dus pana la saltea. Si da-i si freaca pata, pune la spalat asternuturile.

 

Mi-am facut un ness si ma uit la un film. Finlandez.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi-noapte iar am dezbatut cu Juliuta probleme esentiale ale omenirii: pe agenda am avut Brexit si colectia de toamna-iarna Dior. [:D] Pe la 3 juma am inceput discutiile, la propunerea ei, si pe la 5 am reusit sa o culc la loc. Asa ca am recuperat de dimi, a preluat-o Balaurul si am dormit eu pana aproape la 10!!! Silvi, colega mea de suferinta, Iulica-zmeurica voastra se mai trezeste noptile?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...