Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguinii cu lotca pe garlițele Dunarii


Recommended Posts

  • Răspunsuri 753
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Nici noi nu mancam, dar bem  [alcool]  [alcool]  Cana aia cu suc era a mea, lasata pe noptiera mea si Jules a venit in inspectie. Restul e istorie! E amuzant ca Patri dormea in patul nostru si sucul s-a dus spre ea si s-a trezit cu fundul si spatele ud si a crezut ca a facut ea pișu [:)]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana, astea sunt covorasele: 

 

post-3506-0-65495600-1471168975_thumb.jpg

 

post-3506-0-55802000-1471168972_thumb.jpg

 

Primul a costat 50 de lei (cred :)), al doilea sigur 30 pt ca inca e eticheta pe el. Al doilea e al Silviei. Sunt luate de pe trecatoarea Prislop, langa hotelul restaurant Dracula, unde am mancat.

 

Si pun poza si cu o cutie de bijuterii luata de la manastirea Voronet, plus o ie tot de acolo. Cutia a costat 25 si ia 30. 

 

post-3506-0-38247200-1471169468_thumb.jpg

 

post-3506-0-02579500-1471169471_thumb.jpg

 

post-3506-0-44458300-1471169465_thumb.jpg

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ah, e cu spuma cu memorie! E visul meu. O visez inca de pe o saltea cu arcuri :). Nu ca nu e buna salteaua asta, si cum nu avem probleme cu paharele cu vin pe ea, nu e problema. Dar m-am intins pe cateva la testari de saltele si e foarte comoda. 

 

Nu v-am povestit de perna mea cu spuma cu memorie. E singura pe care pot dormi fara sa am probleme cu gatul sau spatele. Asa ca a venit cu mine in concediu si am dormit numai si numai pe ea. Pana...prima noapte cand am ajuns acasa...am uitat-o in hotel in Lund! Nu stiu unde si cum, daca in camera sau pe hol in hotel...imi amintesc ca as fi luat-o din camera, am pus-o pe un fotoliu pe hol si valiza alaturi pana m-am dus sa imi recuperez geaca uitata in restaurant la mic dejun (a fost ziua uitarilor se pare, nu am uitat nimic nicaieri...). Silvia a luat valiza si a ramas perna...

 

Ieri mi-am cumparat alta. Noroc ca e la aproape 50% reducere, am dormit excelent axi noapte. Cinste cui a inventat spuma cu memorie! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...