Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguinii cu lotca pe garlițele Dunarii


Recommended Posts

Neata dupa pranz  [:)]  dar inca nu mi-am terminat cafeaua, asa ca e neata.

 

In sfarsit vremea a revenit la normal. Ma rog, un normal care m-a facut sa caut peticul de soare de pe balcon, ca la umbra mi-e frig  [:)]

 

O sa ies imediat sa mananc, si apoi sa vad daca mai exista vreun sezlong liber pe plaja (la cat de multa lume e in Vama, sincer ma indoiesc). Si candva o sa apara si Yagmur cu indragostitul mic  [il]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 753
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mihaela, dar ce ieftine sunt acum iile, 30 de lei, wow, cred ca mi luam un snop daca gaseam marimea mea. In 2010 si anul trecut, cand am fost noi in tara, nu gaseai ie frumoasa, autentica, sub 100 de lei, asta era minimul. La manastiri sau artizanate. De ciuda mi am luat doua facute industrial, de la magazin, tot din in topit, dragute, dar neautentice.

 

S o porti cu placere! Si covorasele s tare frumoase.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut niste filme. 

Money Monster -  cu George Clooney si Julia Roberts. Un thriller bun, merita. Pe scurt: Clooney este un prezentator Tv la o emisiune despre bursa. Un nemultumit intra in studio cu un pistol il obliga sa-si puna o vesta cu explozibil. totul fiind in direct. 

 

Me before you - UK-USA cu actiunea care se petrece in Anglia. Ah, ce film frumos! Initial nu am vrut sa-l vad. Iarasi ea tanara, el tetraplegic, ea are grija de el, bla, bla, - am zis eu.

Nu e deloc un film comun. E un film care te face si fericit si trist in acelasi timp, iar actrita Emilie Clarke face un rol magistral.

Merita vazut. Coloana sonora este superba!

Am plans putin la sfarsit.

Este dupa cartea lui Jojo Moyes - Me before you - Inainte sa te cunosc.

 

Rust and Bone - De rouille et d'os - tiltu original. Un film frantuzesc cu Marion Cotillard, facut in 2012, nominalizat la mai multe premii printre care BAFTA, Golden globe... foarte frumos film.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut niste filme. 

Money Monster -  cu George Clooney si Julia Roberts. Un thriller bun, merita. Pe scurt: Clooney este un prezentator Tv la o emisiune despre bursa. Un nemultumit intra in studio cu un pistol il obliga sa-si puna o vesta cu explozibil. totul fiind in direct. 

 

Me before you - UK-USA cu actiunea care se petrece in Anglia. Ah, ce film frumos! Initial nu am vrut sa-l vad. Iarasi ea tanara, el tetraplegic, ea are grija de el, bla, bla, - am zis eu.

Nu e deloc un film comun. E un film care te face si fericit si trist in acelasi timp, iar actrita Emilie Clarke face un rol magistral.

Merita vazut. Coloana sonora este superba!

Am plans putin la sfarsit.

Este dupa cartea lui Jojo Moyes - Me before you - Inainte sa te cunosc.

 

Rust and Bone - De rouille et d'os - tiltu original. Un film frantuzesc cu Marion Cotillard, facut in 2012, nominalizat la mai multe premii printre care BAFTA, Golden globe... foarte frumos film.

 

Me before you l-am vazut, citisem si cartea. Am fost cu Silvia, care a recunoscut la sfarsit ca desi nu e genul ei de filme, a fost atat de bine facut ca i-au dat si ei lacrimile. Eu am plans desigur, desi stiam exact ce se intampla, plansesem si la carte. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...