Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Relatie paralela


Recommended Posts

eu am inteles ca rufus i-a explicat ca  nu toate raspunsurile vor fi pe placul lui. 

 

el ma poate ignora eu nu deocamdata, despre asta era vorba in mesajul  in care ai intervenit tu fara a fi la subiect.   eu una sunt foarte centrata pe subiect!

 

 consider mesajul tau off topic.

 

edit: mai aveam un pic si raportam mesajul tau, oare cui?

 

edit din nou: tu nici nu ai citit topicul, nu-i asa?

[:)]  Poti sa mi-l raportezi mie.... ma ocup si de asa ceva. Sau lui Rufus... sau.... 

 

Cat despre ignorare din cate am citit te va ignora complet si a precizat de ce va face asta, ce ar mai fi de reluat?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 268
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

stiu asta, era  o gluma [:)] , tu nici nu ai citit acest subiect de la inceput, nu-i asa?

Daca l-ai fi citit de la inceput ai fi avut acest raspuns. Dar pentru ca nu ai facut-o in mod natural ai pus aceasta intrebare cu caracter retoric (ca sa evit incadrarea de puerila care a mai fost facuta deja). Ok gata cu off topicul.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daca l-ai fi citit de la inceput ai fi avut acest raspuns. Dar pentru ca nu ai facut-o in mod natural ai pus aceasta intrebare cu caracter retoric (ca sa evit incadrarea de puerila care a mai fost facuta deja). Ok gata cu off topicul.

greu cu barbatii astia, fie cum spui tu   nu am inteles ce trebuia sa citesc de la inceput  dar asa sunt eu [:)]  [:)]  [:)]   nu ma deranjeaza absolut deloc incadrarea  mai bine puerila decat inconstienta.

 

eu insa sunt tot on topic.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

in ce sens o va trada? ca nu vor mai fi copii bolnavi sau va intelege ca nu poate sa ii ajute pe toti? 

 

Da, ca ajunge ea sa crape prima inainte de a putea sa ii ajute/salveze pe toti. Ca o poate pune serios pe butuci taman pasiunea asta nebuna. Si fizic, si psihic. O si vad sculandu-se in miez de noapte si verificandu-si agenda daca mai e ceva de facut, ceva ce poate preintampina, ce poate preveni. Asta e boala curata, cursa contra cronometru, te mananca de viu. Ce stiu eu ce nebuneli mai dezvolta, ca numai ea poate, ca numai ea e cea care, ca ea are raspunsul, cheia, o ia rara de n-o mai aduci la normal.

 

Eu n-as rezista langa un asemenea om, mi-ar rupe sufletul.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

K, tu esti dispus sa fii eternul ei refugiu? Esti dispus sa iti modifici sentimentele, asteptarile in asemenea masura incat sa o accepti pe ea strict asa cum e acum?

 

Daca da, ramai, daca nu, pleaca.

 

De suferit oricum o sa suferi. Mai e o vorba, mai bine un sfarsit de groaza decat o groaza fara sfarsit.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Taci si tu, cum nu exista, sef de sectie, sef de spital...

eu tac, acum, asta nu e cariera  e daruiere si  nu exista varf pentru asta decat pe fluturasul de salariu dar o spun  pentru ultima oara.

 

cine poate trai cu asa ceva , go for it ! good luck!  dar daca  cauti raspunsuri la intrebarile tale referitor la o astfel de viata   pe forum  e posibil sa ai si raspunsuri  puerile. nu toata lumea e asa inteligenta  cum te astepti.

 

el decide ce face cu viata lui ,  nu noi! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...