Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Relatie paralela


Recommended Posts

  • Răspunsuri 268
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

Dupa divort a avut cateva relatii. Eu nu stiu decat de 4 in total...in vreo 15 ani. Pentru ca este un tip asezat, fidel...Partenerele lui au fost intotdeauna foarte tinere. Intotdeauna 20 si ceva. N-am insistat foarte tare asupra preferintelor astea, dar nu m-am sfiit sa-i spun ca o fata de varsta asta are la un moment dat niste asteptari, pe care el nu este dispus sa le dea curs. Nu doreste o casatorie, sau vreun copil...

Ultima lui relatie este o fata tot sub 30 (dar pe-acolo...). Se cunosc mai demult, au lucrat impreuna candva, insa acum sunt cuplati temeinic. Ea s-a mutat la el, au o viata comuna.

Sau aproape comuna....

Eu fac analiza pe text inca pe primul mesaj a lui Rufus  [:-)))]

Si imi sare in ochi aceasi propozitie.

'Asezat, fidel' (?!) deci in medie la fiecare 4 ani le schimba. Domnul cred ca simte nevoia de schimbare, iar domnisoara nu mai e de 20 si ceva are deja 31 - batrina [:-)))] 

 

Gata, si cu asta promit ca m-am oprit. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stau di ma mir de ce scrie Ab asa cum si ea se mira de domnul fin subiect. Cum sa spui, mai, ca la 48 de ani e batran?????? Di ce are daca prietena lui are 31 de ani??????

 

De unde stii tu ca e infidel? Scrie undeva ca si a inselat partenerele?

Sau ai etichetat tu?

 

Mie 4 ani mi se pare o relatie stabila.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Un medic, fost asistent de al meu de grupa facea ERCP-uri multe, ca era singurul medic care putea sa faca examinarile astea. Si dupa citirea dozimetrului sau i s a interzis sa mai faca asa ceva pt ca era prea iradiat. Noi faceam misto ca e ca un licurici noaptea.

 

 

De cand sunt in spitalul nou am intrat la multe operatii de trauma. Si astia de aici fac radiografii in prostie. I am spus sotului ca la cat de iradiata sunt cred ca nici macar nu pot ramane insarcinata acum.

 

 

La radiologii de mai demult cancerul era mult mai frecvent decat la celrlalte specialitati.

Acum cu dozele noi si cu protectia noua nu mai e asa.

Radiologii ne au spus ca nu e problema daca facem radiogragie unei femei insarcinate care are suspiciune de fractura. Ginecologii au spus ca sansele ca fatul sa faca leucemie in copilarie sunt de 8 sau 10, ori mai mari decat la cele care nu sunt radiogragiate.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stau di ma mir de ce scrie Ab asa cum si ea se mira de domnul fin subiect. Cum sa spui, mai, ca la 48 de ani e batran?????? Di ce are daca prietena lui are 31 de ani??????

 

De unde stii tu ca e infidel? Scrie undeva ca si a inselat partenerele?

Sau ai etichetat tu?

 

Mie 4 ani mi se pare o relatie stabila.

Imi fac comanda la Pampers... mai am oleaca si am 49....  Dar ma tin fac sport in baston sa ma incadrez in linie... la atatea frumoase pe aici poate trec examenu' ... nu ca omu'  asta.... [biz]

post-124994-0-64442900-1472156211_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stau di ma mir de ce scrie Ab asa cum si ea se mira de domnul fin subiect. Cum sa spui, mai, ca la 48 de ani e batran?????? Di ce are daca prietena lui are 31 de ani??????

 

De unde stii tu ca e infidel? Scrie undeva ca si a inselat partenerele?

Sau ai etichetat tu?

 

Mie 4 ani mi se pare o relatie stabila.

Xio, unde am scris eu ca 48 e batrin?

Iar la faza cu 31 batrina faceam misto, ca domnului ii plac doar cele de 20 si ceva.....31 deja batrina - misto, da - acum ne-am inteles.  [:-)))]

Eu il citam pe Rufus. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Un medic, fost asistent de al meu de grupa facea ERCP-uri multe, ca era singurul medic care putea sa faca examinarile astea. Si dupa citirea dozimetrului sau i s a interzis sa mai faca asa ceva pt ca era prea iradiat. Noi faceam misto ca e ca un licurici noaptea.

 

 

De cand sunt in spitalul nou am intrat la multe operatii de trauma. Si astia de aici fac radiografii in prostie. I am spus sotului ca la cat de iradiata sunt cred ca nici macar nu pot ramane insarcinata acum.

 

 

La radiologii de mai demult cancerul era mult mai frecvent decat la celrlalte specialitati.

Acum cu dozele noi si cu protectia noua nu mai e asa.

Radiologii ne au spus ca nu e problema daca facem radiogragie unei femei insarcinate care are suspiciune de fractura. Ginecologii au spus ca sansele ca fatul sa faca leucemie in copilarie sunt de 8 sau 10, ori mai mari decat la cele care nu sunt radiogragiate.

S la voi in spital fizicienii se ocupa de pacienti si umbla cu halate de plumb? Eu credema ca doctorii se ocupa de pacienti.

 

mie nu mi se pare asa ciudat ca unui barbat sa-i placa femeile tinere, ar fi si culmea sa poata avea femei de 30 de ani, sa aleaga una de 45-50. Mai ales ca n-are ginduri de casatorie, etc. Si in lumea celebritatilor, marea majoritate a barbatilor copti divortati au partenere tinere si mult mai tinere. N-a inventat Kerniz chestia asta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...