Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Relatie paralela


Recommended Posts

  • Răspunsuri 268
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Domnul se pare ca s-a lamurit ca nu mai are nevoie de sfaturi! Lamurit cred ca era deja...dar pare ca-i constiinta linistita de acuma  [:)]  [:)]  [:)]

Hmmm...si eu m-am gindit ca daca s-ar face o balanta a raspunsurilor,cred ca balanata inclina degajat spre "nu,relatia nu are nicio sansa."

 

Pe mine m-ar fi interesat concluziile,desi sunt aproape convinsa ca rezultatul sondajului [:D]  e altul decit evolutia in viata reala.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

:)

 

it's a men's thing .... they communicate in superior and intricate ways, inaccessible to mere mortals.  

 

mno, acu' cititi ultima propozitie cu vocea lui Morgan Freeman, pentru efect maxim 

Nu prea ... e banal totul ... insa cine doreste sa complice ceva ce nu este complicat o va face invariabil la nesfarsit. (si pe aici)Se aplica practica jocului "telefonul fara fir". 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am citit si eu acum ultima parte.

Mi-a placut mult ce ati scris. Bine, vorbesc de majoritate [:D]

Ca eram convins si de reversul medaliei si da, l-am prevenit dinainte. Numai lista de persoane nu i-am dat-o [:)]

Cred ca are destule lucruri de gandit din ce-a citit. Chiar daca s-a revoltat de cateva ori. In fond iti trebuie ani grei de DC ca sa n-o iei personal...si chiar asa, nu toti reusesc.

In mare parte i-am spus si eu ca n-are sanse. Voi ati fost mai directi si mai precisi. Aici nu-i vorba daca ei sunt persoane bune sau rele, ci daca asa cum sunt au sanse impreuna, pentru ca cel putin el si-ar fi dorit asta.

M-a mirat insa un lucru, mai multi din voi (corect este mai multe...) v-ati pus problema ce raspunsuri cauta aici pe DC unul de 48 de ani. Daca Marius isi cauta pampersi, la 48 de ani, eu la 55 ar trebui sa ma gandesc la imbalsamare... [fri]

Noroc ca Marina (una din cei ce se intrebau) m-a linistit: Marius si cu mine nu intram la categoria vizata. De fapt nu intram la nici o categorie. Suntem speciali. [:)]

 

Prietenul meu nu mai are de zis nimic in afara de multumirile lui pentru ajutor si mi-a sugerat sa inchid topicul, daca pot.

Ei bine, pot.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...