Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Chuck Norris vs comunism


Marox

Recommended Posts

  • Răspunsuri 21
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[pup]  [pup]  [pup]  [pup]  [pup]  [pup]  [pup]  [pup]  [pup]  [pup]

Deci l-ai gasit [:)]!

Interesant ca nu demult auzisem ca ultima fima de VCR a oprit (sau va opri) productia. Eu eram convinsa ca nu se mai fabrica deja. Dar atunci mi-am adus aminte cand am vazut prima caseta video - eram la bunica, un vecin isi cumparase aparatul si facea "seara culturala", pe bani, desigur, dar pe mine nu m-a taxat ca ne stiam de cand mergeam la gradi si ne jucam in nisip  [:D].

 

Tot la o cabana am participat eu si la o seara de vizionare "cu plata", ca altceva nu era de facut, am vazut 3 filme in seara aia, record pentru mine, cred ca as innebuni acum sa vad 3 filme unul dupa altul. Ce disperati eram...

Habar n-am avut ca erau asa scumpe aparatele pe vremea aia [fal].​

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pfuaaa, mi-am adus aminte de video! Aveau ai mei, cumparat din Olanda, si televizor color Cromatic. Doamne cate zile si nopti n-am stat la filme, Laguna albastra, Pasarea Spin, Iisus din Nazareth, Dirty Dancing,  tot ce aparea cu van damme, chichi chan [pk] , Alien, etc...\

Aveam 2 casete cu tom si jery, Doamne ce le-am vazut, deja se bloca, over and over again!

Mai am si acum casete, nu mai am video sa le vad [:)]  Iar irina Margareta Nistor rules!

Mi-am mai adus aminte:Onoarea familiei Prizzi, trandafirul nu stiu cum, ET!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...