Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

Buna dimineata pinguini!

 

Sper ca ati avut imaginari placute aseara. Eu am visat ca faceam 3 joburi, si trebuia sa stau pana la 6 la munca [:D] Groaznic, nu? [soricel]

 

Fleur, sper ca Eric e bine si va bucurati de vremea frumoasa.

 

Rufus, ce a zis medicul- mai traiesti 100 de ani de acum inainte, nu? [;)]

 

Daniela, sper ca este totul OK cu campul. Te-ai mai obisnuit cu ochelarii?

 

Ella, distractie placuta! Sa imi zici cum a fost la Disney. Stii ca au pass-uri de o zi care te lasa sa intrii la atractii fara sa mai stai la coada, nu?

 

Mihaela, ma gandeam la tine ieri la plaja. Apa era mai rece decat imi place mie, dar oricum placuta. Cred a pentru tine ar fi fost tocmai buna.

 

Silvi, deci asa cu Iulia si Rio. Sper sa se dea pe brazda repede!

 

Viv06, ai dat de copii? Am vazut ca v-ati plimbat totusi, stiu ca iti doreai sa iesi din casa.

 

Mianna, Mianna, Mianna- multi fluturi prin Vama? Mie asa imi pare.

 

Yag pe unde se mai plimba? Inca la plaja cu nora sau a plecat spre Buc?

 

Kari, printesa razboinica. [pk]

 

Viv, am uitat daca ai scris: a ajuns vederea de la Barcelona la voi? M-a apucat curiozitatea acu'.

 

Laura, foarte tare Ramona! 

 

Strumph, Roxana, Monica si Corina, sunteti bine? De Alinuk mai stiti ceva? Dar de Mickkky si Laura25?

 

Zi frumoasa tuturor!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 793
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ioana, ce nume fain are capitolul nou!  [pk]

 

Nu știu ce e la câmp, l-am sunat pe al meu și mi-a zis că vorbim mai târziu, nu putea vorbi.

 

Laura, la noi încă nu s-au liniștit apele, e nebunie. Și i-a apucat și pe toți, fiecare are câte o idee. Vreau concediu :(...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana, fain titlul  [pk]

 

Cred ca pass de-ala am luat si eu online acum cateva luni...eu oricum nu ma dau, doar o insotesc pe Marcia...avem intrare in 2 parcuri, plus transport de la Paris si inapoi....ieri am vorbit cu ea si mi-a spus ca Disney nu e doar pt copii mici  [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oh, da, a ajuns vederea!

Is cam nesimtita. Inca nu functionez la capacitati normale.

 

Am nevoie de mai multa imaginare.

 

Am dormit prost asta-noapte, am visat numai bazaconii incepand cu cutremure si terminand cu hoti.

Dimineata m-am trezit fara net pentru neplata facturii. Pur si simplu nu se leaga direct debit de providerul meu. E a 3-a oara de cand am facut direct debit cand mi se intampla asta.

ASa m-am enervat, de am vazut negru in fata ochilor si m-am dus si am platit pana la sfarsitul anului. Uite asa numai de-a naibii!!!!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am un holter la brau si electrozi lipiti pe piele, care ma ciupesc. Cica sa stau asa pana maine. Evident, inima mea se incapataneaza acum sa mearga exact ca ceasul, de nu se vede nimic din ce m-am plans eu medicului. Cica sa ma enervez, sa beau alcool daca vad ca ma ignora. Mi-a fost jena sa intreb daca altceva am voie...

A, si cica am rinichi polichistici...mi-a dat si numarul de tel. al prof. Lucan, cica o sa am nevoie de el [:D]  Daca nu stiti, Lucan e tare in transplanturi.

Am cate putin din toate, asta-i vestea mai rea. Cea buna este ca toti avem cateceva, adica sunt in grafic. Si mai e si varsta.

Adevarul este ca astea doua zile cat am fost pe la toate cabinetele, ce-am vazut acolo...Doamne, dar ce n-am vazut.

E plina lumea de oameni amarati. Amarati cu adevarat.

Nu parati ca mine...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rufus, multa sanatate..cu varsta incep sa scartaie diverse..vad la Marco, el mereu are cate o problema...desi face sport, mananca sanatos.

 

Daniela, si pe mine m-a durut capul cand am inceput sa port ochelarii...cica e normal.

 

Avionul intarzie 30 de min, a plecat de-aici cu 40 min intarziere...ce chestie cu telepatia...accesasem site-ul aeroportului din Zurich, ca sa vad cand a plecat avionul de-aici si in acelasi timp am primit sms de la Swiss, cu info ca zborul din Bucuresti are 30 min intarziere...e acelasi avion, care pleaca de-aici si apoi revine.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...