Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 793
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Va scriu de la a doua cafea, inca nu ma pot apuca de treaba! Casa este vraiste! Musafirii au plecat, sotul i-a dus la aeroport, eu am dus copiii dim devreme la dentist si apoi la 8.30 la scoala! Am avut o saptamana.....grea! In toiul vizitelor cu musafiri am facut o gripa sau o raceala nasoala rau! 3 zile am avut febra, si a trebuit sa ma mai si duc pana la serviciu, ca aveam niste meetinguri de nu le-am putut amana. Azi sunt ceva mai bine, dar inca ma simt ametita, tusesc, imi curge nasul....

Cu musafirii a fost nesperat de usor. Nu ne mai vazusem din clasa a 12a. Am depanat amintiri, copiii s-au imprietenit, si mai ales sotii care nu se cunosteau, si cred ca au povestim mai mult ca noi :))) Prietena mea, e foarte harnica, si m-a ajutat cat a putut de mult, mai ales ca mi-a fost atat de rau!

Am citit pe sarite, si ii zic sanatate lui Rufus, si o imbratisare lui Strumphy!

Ma duc sa iau un paracetamol si apoi la treaba!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello dragilor, am terminat si cu spitalul, sunt in grafic as zice eu, dr. zice ca vrea sa ma mai urmareasca, asa gasesc eu numai dr. grijulii, fara pretentii asa cum tot aud prin toate partile. Foarte atenta, amabila, explicita. Chiar insistenta [:)] s-o sun, sa vin peste 2 luni, etc. Dar una peste alta cu toate nemultumirile ei as zice ca nu-i rau. I-am spus ca tocmai plec in concediu, cand o sa vin odihnit si relaxat o sa fiu ca nou. Acu' pe bune: toata lumea (buna [:D] ) are colesterolul putin crescut, la fel niste trigliceride, ficatul putin marit, inima mai da rateuri...ca oameni suntem, nu?

Da, duminica plecam, dis de dimineata, drumul e lung pana la turci, dar noua ne place pentru ca nu ne grabim nicaieri. Abea luni dupa pranz suntem la destinatia finala.

Sper sa gasesc internet, sa ma laud si eu cu pozele mele :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

anja, ce nasol, cu casa plina si cu viroza in cap. ati inceput deja scoala....?

da, am inceput azi scoala. Cu musafirii a fost sau nu greu, dar dusul la serviciu m-a dat peste cap. Dimineata eram ca si lovita de tren... Marti nu m-am putut ridica din pat, dar miercuri si joi a trebuit...Cred ca din cauza asta azi parca mi s-a reintors boala si azi iar mi-e rau!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...