Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 793
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Rufus, concediu frumos! Sa va relaxati, bronzați si sa iti încarci bateriile pt un nou an școlar :). 

 

Anja, of ce ghinion, cu raceala. Sa te faci bine! Eu in ultimii ani zac cel putin o saptamana...am noroc insa ca noi suntem inlocuibili, nu ne presează nimeni sa mergem la job, chiar ne spun sa nu venim pana nu suntem sanatosi. 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

..si afara ploua, ploua... [pic] ca doar m-am rugat de o ploaie sa mai stau si eu pe acasa cu picioarele in sus! pe canapea, nu altcumva! [:p] 

 

Ploua marunt de dimineata, dar la ce seceta e , nici nu se cunoaste... sub flori/copaci nici nu a ajuns inca. Nici nu stiu daca o sa ploaie sanatos! Iarba in parc e galbena/maro, sau nu mai e deloc.  [ups]

 

Despre Nick nici nu stiu ce sa zic, daca e mai bine sau nu. Cred ca putin mai bine e, ca are mai multa voce, dar la doctor/spital nu vrea sa mearga. Zici ca-i spun de vreo inchisoare ceva. [smulgpar] Asa ceva nu am mai vazut, atata negare si incapatanare! Nu ma mai lupt cu morile de vant! Atatea i-am spus dar degeaba, nu am cu cine! Chiar imi vine sa ii dau vreo 2 dupa cap. Ups!  [fri] L-am rugat doar sa se gandeasca la Sophia, daca nu si la mine. 

 

Ieri am avut o zi oribila ieri, chiar imi era rau de la stomac cand l-am vazut asa rau si avea simptomele alea... asemanator cum a inceput si la cumnat, M-am speriat groaznic, chiar nu imi pot imagina ca i s-ar putea intampla ceva rau lui Nick sau Sophiei. Nici saracul Razvan nu-si imagina ca nu mai vine acasa de la spital, doar transpira rau si il durea burta.... si la ce s-a ajuns! Viata asta asa-i de .... nici nu stiu cum s-o numesc!  [:(]  Nici acum nu-mi vine sa cred ca nasulnu mai e, nu inteleg cum a fost posibil ca un om la 38 ani sa nu se mai intoarca de la spital... Nu pot inca sa imi imaginez cat si cum sufera sora mea. Nu am mai vorbit cu ea de cateva zile, duminica deja i-a facut pomenirea de 40 zile, desi abia pe26 sunt 40 zile dar pe 28 e nunta verisoarei lui si ar fi fost prea aproape si nu a vrut sora mea sa strice de tot buna dispozitie in familie. Ea vrea putin spatiu, sa fie lasata putin in pace ca prea ii stau pe cap toti... zice ca nici nu are timp sa planga in liniste ca mereu ii suna telefonul, mereu e cineva la usa... Of.. cat de greu i-o fi... 

 

Hai ca m-am apucat de scris mesajul asta de vreo ora si intre timp am mai spalat si intins niste rufe ca nu mai prididesc cu rufele astea ca de luni am santier in bucatarie. Si mai trebuie sa ies si afara si ma bazaie astia cu pavelele lor si taiatul la polizor sau ce naiba o fi masinaria aia, de imi scot creierii... sunt chiar in fata casei mele acum si mi-s putin cu creierii varza! [bang]  eh da cine o sa aiba trotuar nou nout?! [:D] Mai trebuie sa ies si afara la mici cumparaturi si nu am chef.. aici as sta cu picioaele in sus, pe canapea!  [hot]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Parca inseamna ploaie in limba turca. Ea a petrecut mult timp in Turcia in trecut, a mai povestit pe aici. Ce fac fetele? La multi ani Iuliei! Deja are 8 luni! [il]

 

Multumesc! [flo2]

Fetele sunt bine. Asteapta vacanta la mare...crina se mai duce o ssăptămână la dansuri.

 

 

In prizoniera dragostei, un serial turcesc la care ma uit e una yagmur, rebela tare...de asta o intrebam

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai am 2 guri de cafea, ca de cand cu noul espressor o beau incet si sigur [:D] ca face o cafea super tare de imi sta inima in loc [alcool]  [:-)))]  si zic sa va spun pana plec afara, ca marti am fost si la dentist cu mandra si am aflat ca are dintii curati, fara nici o problema si nu i-a facut nimic. A spus ca e normal sa iasa asa dintele ala, ca se intampla foarte des si sa astept ca o sa iasa singur si cel din spate permanent o sa se alinieze. Am intrebat de cateva ori sa ma asigur ca nu trebuie sa revin intr-un anumit interval de timp sa il scoata daca nu iese singur, dar m-a trimis in treaba mea ca o sa iasa singur si oricum daca e sa aiba dintii strambi nu poate face nimic acum.  [ups]  Astept ca nu am ce face altceva... 

 

Ah o mica problema avem totusi, ca eu o spal de cand am inceput de la 6 luni s-o spal pe dinti doar cu pasta de dinti organica si care nu are fluor, dar cica ii trebuie!? Nu am cercetat inca, dar eu nu as trece-o pe pasta de dinti "normala" din comert. Voi ce parere/experiente aveti?  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...