Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

a iesit poza invers, nu stiu de ce. in fine, despre tema asta saptamana viitoare.

 

 

michellino, frumosi sunteti cu totii.  [il]

 

 

 

viviana, dar cartofi dulci ai incercat la microunde? zilele trecute am facut, doi, apoi am scos miezul si l-am zdrobit cu furculita, am pus o legatura buna de marare, usturoi tocat marunt, käse  doua oo, am amestecat bine apoi am facut ca niste chiftele, dar le-am pus cu lingura in tigaie. au iesit super bune, langa am avut telina pane. 

alta data am facut cu porumb si rozmarin. 

 

seara faina tuturor. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 793
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimi. A venit, a venit toamnaaaa si e un frig de nu mai stiu pe unde sa scot camasa. Asa ca mai bine o las pe mine sa ma incalzeasca. [:D] Ni avem program ptr weekendul asta, probabil vom ajunge pe la niste magazine si in rest ne invartim prin casa. Weekend placut sa aveti!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata,

Azi la mine e zi de spalat geamuri.

 

Aseara am dormit foarte, foarte prost, am avut un cosmar groaznic, mainile mele erau prinse de alte maini care nu apartineau unui trup, si ma cazneam sa ma trezesc si nu puteam si voiam sa tip si imi ieseau din gura niste mormaieli indescifrabile si pana la urma am reusit sa tip. M-am trezit. Nu stiu daca m-a auzit fii-mea.

 

Am vazut un film care mi-a placut. Printre putinele filme al carui deznodamant nu l-am ghicit.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bună dimineața și de la mine!

 

Azi e zi de șmotruit și de ceva muncă pentru birou (as usual). Ar trebui să fac și ceva de mâncare (curry de dovlecel aveam în plan) dar mai am în frigider tot câte o porție din altceva și mă enervează să arunc mâncarea. Oricum râdeam cu al meu că la noi cel mai ușor ascunzi ceva în frigider sub oala de ciorbă  [:D], sigur nu-l găsește nici unul din casă. Când fac ciorbă mănâncă toată lumea, zic că a ieșit bună, dar a doua zi nici să-i pici cu ceară n-ar mânca din ciorba în cauză. Dacă ar fi altă ciorbă nouă, ar mânca, dar din ciorba de ieri aproape niciodată  [:D] .

 

Ioana, tu când te-ai serbat cu jumătatea ta? Că n-am apucat să-ți urez să fiți fericiți  [flo2] !

 

Kari, o îmbrățișare mare și de la mine, n-am apucat să-ți spun.

 

Strumfi, cum mai e Nick? Sper că e mai bine [flo2] . Ce espressor ți-ai luat?

 

Miha, succes Silvei la concurs. Să ne pui poze. Cum a fost la pool party?

 

Michelle, ce mare a crescut Will! Foarte fain la lacul Tahoe.

 

Rufus și Tora, drum bun și vacanță frumoasă! Să vă odihniți.

 

Silvi, vacanță frumoasă și ție, am înțeles că plecați câteva zile.

 

Anja, sănătate multă, e tare aiurea viroza asta, sper că ești mai bine.

 

Viviana, a supraviețuit cardul tău sesiunii de shopping de aseară?  [:)]  Acum am văzut că ai zis de vis, brrrrr. Care e filmul cu final neașteptat?

 

Mianna, cum e în Vamă?

 

Mă duc să fac curat în bucătărie.

 

O zi frumoasă!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...