Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

Nici nu stiu ce sa va spun....pentru ca am impresia ca in ultimul timp doar ma plang si nu vreau sa fie asa...

Am primit pe Skype un singur mesaj de la Radu, duminica in care scria: "Suntem bine. De ce esti suparata pe noi??". [zirea]  In conditiile in care i-am sunat in fiecare zi si au telefoanele inchise amandoi si i-am scris pe skype ca vreau sa stiu de ei, ca asta am vorbit inainte de plecare, ca am nevoie ca macar la 2-3 zile sa dea un semn de viata... Sunt tare suparata, data viitoare cand si daca va mai cere procura, nu stiu ce voi face, daca ii mai las sa plece asa mult si asa departe...

Asa, cu nervii pe moatze de o saptamana, am fugit duminica pe Valea Doftanei, la Paltinu, ne-am relaxat si racorit putin.

Luni, de Sf.Maria ne-am intalnit cu o familie prietena cu noi care au doi copilasi, un baiat de 2 ani si o fetita micuta de 1 luna. Ne-am jucat in nisip, ne-am alergat (cu baietelul, care fie vorba intre noi e argint viu), am mancat putina pastrama [:D]  care mi-a pus capac... Ieri am zacut toata ziua, mi-a fost foarte rau de la fiere, nici la serviciu nu am fost in stare sa ajung...

Si...cam asta e.... azi sunt la birou, inca nu sunt refacuta complet, sunt pe picioare...anemice. Nu glumesc,imi tremura picioarele, cred ca din cauza ca ieri nu am putut manca nimic, iar azi am rontait doar un covrig...Toata lumea ma trimite la cutit, sa ma operez, iar eu nu vreau pana nu incerc toate celelalte optiuni. Vom vedea...

 

Sanatate multa, Rufus si Viviana!

Distractie placuta,Ella si Marcia! Si drum bun!

Concedii placute in continuare!

Ioana, frumos titlul!

[flo2] [flo2] [flo2] [flo2] [flo2] [flo2] [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 793
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Bun gasit la capitol nou! 

Frumos titlu Ioana!

 

Am ratat toti sarbatoritii: Nick, CCS, Dark, Mariana Pop, dar sper sa fie sanatosi si mereu voiosi [flo2]

 

Eu mi-am sarbatorit fratele, am umblat pe faleza pe la ziua marinei, zilele municipiului...nu prea am stat pe net.

Iulica zmeurica a facut 8 luni. 

Si astept sa plecam, nu stiu cand ai unde , sa serbam 10 ani de căsătorie!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana [pup] , mutumesc mult de intrebare! Sunt pe aici, va citesc zilnic. Ma inghesuie tare timpul asta ce nu vrea sa se dilate cum am eu nevoie. Dar saptamana viitoare plecam in concediu (in sfarsit! ca m-am saturat sa muncesc admirand pozele celor ce se plimbau in vacante)  si sper sa imi iau revansa pt toata fugareala din ultimele saptamani.  

 

Mihaela_s, ne-am decis sa iesim spre Praga prin Satu Mare. Ne-am rezervat o noapte sa dormim acolo. Sigur ma voi gandi la tine [:)] .Ai sa imi recomanzi ceva ce e musai sa vad in zona, daca avem timp ?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...