Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 793
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Viv06, ma bucur ca au ajuns copiii si te-ai linistit.

 

Viv, e bine daca nu a fugit cu cardul 'ca leopardul'. De creepypasta nu stiam nici io, bun asa ca mai aflam una-alta. Eu acum sunt pasionata de headcanons: adica 'broderii' facute de fani pe tema/ personajele/ subiectul unei carti/ film etc. Sunt funny.

 

Daniela, ce figura sunt pisii tai [:D] [:d]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu te lua dupa aparente, e doar imaginea de prezentare! nu am vazut nici un clip cu adevarat inspaimantator, de obicei imaginea e statica, un peisaj dezolant, o casa parasita, si asculti o poveste.

In schimb povestile sunt bestiale, si de obicei fisa pica taman la urma, si te lasa rasucindu-le pe toate fetele intrebandu-te cum de nu te-ai prins mai devreme, sau ce ingrozitor si de al naibii de posibil ar fi... (evident, nu toate)

 

Am fost impresionata la propriu de cateva povesti!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Nu te lua dupa aparente, e doar imaginea de prezentare! nu am vazut nici un clip cu adevarat inspaimantator, de obicei imaginea e statica, un peisaj dezolant, o casa parasita, si asculti o poveste. In schimb povestile sunt bestiale, si de obicei fisa pica taman la urma, si te lasa rasucindu-le pe toate fetele intrebandu-te cum de nu te-ai prins mai devreme, sau ce ingrozitor si de al naibii de posibil ar fi... (evident, nu toate) Am fost impresionata la propriu de cateva povesti!

Trimite un link cu o poveste care ți-a plăcut. Chiar sunt curioasă  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...