Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 793
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimineața!

Baftă multă Silviei la concurs!

 

Și eu am făcut greșeala să-mi fac ochelari progresivi. La mine problema cea mare este la citit. Cu ei văd bine de aproape, dar la distanță sau la șofat nu mă ajută deloc. Prefer să-i dau jos. Si tot așa, la birou am unii de rezervă cumpărați din supermarket pentru cazul în care îi uit acasă. Data viitoare îmi fac două perechi.

 

Fetița din poză seamănă doar foarte mult cu Sophia, eu așa zic.

 

Viviana, era bine dacă avea răbdare și nu-si punea cercelul. Se vindeca mai repede.

 

Ella, gata voiajul??

 

Eu fac curățenie și mâncare. Nu mai am răbdare.

 

Va las. Să aveți o zi frumoasă!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gata, a sărit! Au 8 obstacole, la ultimul aproape fiecare cal a refuzat sa sara din prima. Linnea la fel. A treia oară a sărit. Având in vedere ca e primul concurs al ei dupa 6 ani si primul ever al Silviei, a mers bine. Nu stiu Clasament, inca nu s-a terminat. 

 

Emotionant pt mine, sa o vad concurând. 

 

Linnea e un nume de femeie in Suedia. Unii cai au nume spectaculoase, cum vad la tv la concursuri, dar in general nu. :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

cum vine asta ? [:D] ai vrut sa spui putin in loc de mult? [flo2] eu m-am mai uitat acum odata la poza fetitei aleia si tot nu vad nici o asemanare, ori poate mi-s eu defecta?! [fri]

E normal ca tu, ca mama Sophiei să-ți dai seama foarte bine de diferențe. Noi, din afara, am văzut două fetițe dulci, crețuline, frumoase foc si asta ne-a făcut să ne gândim că seamănă  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Gata, a sărit! Au 8 obstacole, la ultimul aproape fiecare cal a refuzat sa sara din prima. Linnea la fel. A treia oară a sărit. Având in vedere ca e primul concurs al ei dupa 6 ani si primul ever al Silviei, a mers bine. Nu stiu Clasament, inca nu s-a terminat. Emotionant pt mine, sa o vad concurând. Linnea e un nume de femeie in Suedia. Unii cai au nume spectaculoase, cum vad la tv la concursuri, dar in general nu. :)

Felicitări!  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...