Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 793
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Am tras un pui de somn, azi noapte m-am culcat dupa ora 1, ceea ce nu se prea întâmpla. Pur si simplu am uitat de noi la povesti cu prietenii noștri, deh, nu ne-am vazut de o luna jumate! :) 

 
Apoi am fost cu W la plimbare, ploua la noi in draci. :). Bun un caine la casa omului, ca te scoate musai si indiferent de vreme, din casa. 
 
Acum ma uit la Ray Donovan ca intre timp cat am fost in concediu, au aparut 5 episoade noi! 
 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Salutare, Am avut un weekend plin de distractii pt cel mic, zoo si piscina cu valuri ( a facut toti banii) vineri iar ieri am fost " la balci". V am mai zis ca pt mine weekendurile sunt cele mai obositoare zile din saptamana? Mihaela, felicitari Silviei si sa fie inceputul unor mari succese. F frumoase pozele. Revin ca nu ma lasa....
ah, ce scrii tu ca ati facut, pt mine e adevarata relaxare! Gândește-te ca ai putea sa mergi la munca in loc sa faci ce ai facut tu. E mai relaxant? :) Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Seara buna

 

Am ajuns cu bine, al meu ne-a asteptat la gara din orasul nostru...am despachetat, spalat si aranjat...a fost ft frumos, desi din cand in cand parul meu a fost pus pe moate  [zirea]  [:D] dar aseara mi-a facut o declaratie de dragoste  [:I] cum ca ma iubeste de numai si sa o scuz daca e din cand in cand adolescenta  [ph34r] norocul ei ca o cunosc si nu ma supar...maine incepe scoala, si-a pregatit ghiozdanul...eu am facut pt maine pt ea baghete de peste si spanac..acum fac pui cu usturoi pt mine si mandra...pt al meu pui tikka masala cu orez.

 

Va povestesc zilele care urmeaza cum a fost.

 

O seara frumoasa va doresc !

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Miha, am vazut ca la voi e program de 6 ore....la toti, sau in fctie de meserie?

 

e in testări, in cateva locuri, unde au fost îndrăzneți. Exista si anumite sectii, in cateva spitale. La operatii am inteles ca merge foarte bine, au reușit sa reducă mult cozile si lumea lucrează cu mai mult spor. 

 

La noi la laborator unde e permanenta, nu cred ca ar merge...

 

noi cei care lucram in ture, lucram 38,25 ore pe saptamana, cei card lucrează nopți, 36 parca. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...