Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Azi a inceput Silvia scoala. Are ore pana la 15.30 de trei ori pe saptamana. Pana acum

cel tarziu la 14.30 era acasă. Cum scoala e mai departe, dureaza mai mult pana ajunge. Luni si joi e ocupata cu caii, luni are antrenament si joi e de serviciu sa hrănească caii. Plus mai mult de invatat, desi e un an de acomodare dar oricum

cetintele sunt deja mai mari. Sa vedem cum ne organizam cu toate...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 793
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Bună de amiaz și de la mine.

 

Am o zi de îmi vine să închid laptopul și telefonul și să fug în lume.

 

Miha, dar nu-i mai întreba dacă li se ia sânge ușor, spune-ți în cap că li se ia greu și o să meargă repede și bine la toți  [:)] .

 

Seri, mult succes cu lucrarea!

 

Mianna, imaginare multă îți doresc! Dar nu poți să faci ceva să nu fie nevoie de imaginare? (adică să te întâlnești și în Buc. cu condițiile de stare de bine din Vamă?)

 

Ioana, sunt tare drăgălași când vorbesc pe limba lor  [il] .

 

Viv_06, cum e cu copiii acasă?

 

LauraNico, ce au mai făcut ai tăi cu gazele de pe scară?  [fri] Sper că e totul bine!

 

Viviana, ținem pumnii nepoatei tale să fie bine!

 

Corina, tare aiurea că nu ți-a priit concediul... Dar ce ciudat cu visele! Eu nu-mi aduc aminte ce visez, deci totdeauna mă uimesc oamenii care visează chestii pe care nu le-au văzut și există.

 

Referitor la guacamole, l-am mâncat pe tot! Bine, am mâncat și ieri cu prietena mea (dar ea n-a mâncat mult), în rest am păpat eu tot, tot, că al meu nu mănâncă, zice că nu-i place. Nu-i nici un bai, rămâne mai mult pentru mine.

 

Mă duc să răspund la mailuri și telefoane, că a turbat lumea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am junioara fetita de gradinita! Si-i place tare, s-a lasat cu lacrimi la plecare... ca ea mai vrea sa mai stea!  Tot asa sa o tina!

 

Ieri ne-am distrat no1 la Comic-con, am facut poze cu fel de fel de lume, am venit cu autografe de la unii-altii, Mister era fericita ca l-a cunoscut pe "Darth Maul", pe "Short Round" (baietelul - candva  - din Indiana Jones and the Temple of Doom), pe Boba Fett-cand-era-mic, pe Colin Baker, Dr Who nr 6, eu m-am bucurat sa il cunosc si sa culeg autograf de la James Marsters, Spike din "Buffy" (unul dintre personajele mele preferate), sotul a fost incantat sa isi reinnoiasca cunostinta cu JM, se stiau de la alta "conventie", plus ca a ajuns sa ii cunoasca pe Peter Mayhew, Chewbacca, si pe una din primele lui "crushes", Margot Kidder, Lois Lane... Plus copiii si-au facut o multime de poze cu lume costumata in fel fe fel, storm troopers, wookies, Jedi knights, dragoni, supereroi Marvel, personaje din Harry Potter si cati si mai cati. Oricum, cel mai fericit a fost sotul, a gasit si si-a luat un set Lego Star Wars pe care il cauta de nu stiu cand, care nu se mai face si deci nu se mai gaseste in magazine, mi-e si jena sa zic cat a dat pe el! Dar ce sa-i faci, daca asta-i trebuia omului si asta il facea fericit, why not? Sanatosi sa fim si sa il contruiasca cu placere (si dupa aia sa il puna cu toate piesele la loc in cutie, cica daca vrea sa il revanda peste cativa ani va fi cam dublu-triplu ca pret, chestiile astea sunt "collectables", poftim, unii investesc in aur sau arta, noi investim in jucarii SW  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))] )

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dark, felicitări pentru fetița de grădiniță!

Eu îmi dau seama de trecerea timpului și urmărind evoluțiile copiilor de pinguini. Și mă apuca o nostalgie ...

Îmi amintesc ca mai ieri Ioana era cu bebe la purtător, Sophia începea sa vorbească (acum cred ca nu se mai oprește și bine face) și noi ne distram citind perlele ei. Ba chiar, ca ieri fata Vivianei era eleva de gimnaziu și azi e studenta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Mianna, imaginare multă îți doresc! Dar nu poți să faci ceva să nu fie nevoie de imaginare? (adică să te întâlnești și în Buc. cu condițiile de stare de bine din Vamă?)

 

 

 

 

au fost vreo 2 chestii in orele alea care nu se pot repeta niciodata [:)] a fost asa, un pic, din alt film.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Seri Albastre, mult succes!

 

Ioana, cum a screscut piticoata ta! Pana parca mai ieri erai cu ea in burtica, acum deja povesteste [:D]

 

Mianna, ce sa-i faci... la munca de musai ca de voie buna... macar stii ca vii cu amintiri faine din vacanta!

 

Eu azi sunt "off", nu lucrezm, stau cu piticoata  - in juma' de ora - si cu jupanul, deci zi lejera si pentru mine. Si de rasfat, am fost cu jupanita la inghetata, doar noi, fetele [pk] [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...