Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Buna ziua...abia am reusit sa ajung la zi, dar nu garantez ca am retinut tot.

 

Am rezolvat abia sambata cu gazele. Acum toti trebuie sa punem electrovalve sper ca am retinut corect de la sotul meu.

 

Am vazut poze cu Michelle la lacul Tahoe, pe Silvia la concurs-cred ca a fost fascinant.

 

Viviana , tinem pumnii nepoatei sa fie bine!

 

Mianna, deci ai petrecut super bine!

 

Strumphi, cum e cu santierul?

 

Seri, felicitari pt lucrare tin pumnii pe mai departe!

 

Dark, piticoata ta e nascuta in aceeasi zi cu soar mea cea mica. Deci s-a lasat cu plans la plecare , foarte bine!

 

Corina, imi pare rau ca nu a fost in concediu ce ti-ai dorit...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 793
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

ziua buna

 

 

mensch!!! da ce limbarita ati avut peste Wochenende.  [il]

nu stiu ce ati scris, sper ca toata lumea e bine si avem castigatori si copii sanatosi, pisoi voiosi si toata suflarea pinguineasca  a slabit.  [il]

 

 

la noi e nebunie mare, unul vine,altul pleaca, altul comanda demancare la mine (de parca eu am timp de asa ceva) barbatul lucreaza dupa amiaza incepand de maine, toata saptamana,  asa ca ne vom vedea doar noaptea in pat, asta in caz ca eu nu dorm cand ajunge el acasa. 

a fost tare fain in vacanta asta scurta, ne-am vazut cu niste prieteni care locuiesc in Africa de foarte multi ani. a trecut repede timpul.... 

 

indata trebuie sa plec,. caci ma asteapta alti prieteni sa mancam impreuna. 

mancarea asta.....  [clo]

 

despre mama nu am vesti prea bune, i-au cazut cativa dinti in doua zile, aparent fara sa se miste doar s-a pomenit cu ei in gura. vor sa zboare in Canada, eu le-am zis sa-si bage mintile in cap si sa se intoarca acasa. 

saptamana viitoare vine Monika inapoi, doar ptr cateva saptamani. apoi va pleca defintiv in Canada. da.... ce sa zic, sunt si trista si fericita in acelasi timp, daca se poate asa ceva. am vb cu ea pe skype, radia toata, parca a intinerit si spera sa mai traiasca inca 20 de ani de fericire. indrazneata dorinta.  [il]

 

timp, timp, caut timp si nu gasesc. am defapt, dar cam putin..... si am iarasi o gramada de proiecte pana la sfarsitul lui septembrie. 

sanatosi sa fim cu totii. 

 

 

o saptamana cu soare si iubire va doresc. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

daca vrea sa il revanda peste cativa ani va fi cam dublu-triplu ca pret, chestiile astea sunt "collectables", poftim, unii investesc in aur sau arta, noi investim in jucarii SW [:-)))] [:-)))] [:-)))] )

 

Pai, ce se cere pe piata [:D] ba Picasso, ba SW lego [:p] Important e ca si-a facut placerea.

 

Ma bucur ca jupanita are asa pasiune de gradi. Sa o tina tot asa!

 

Zi faina in continuare!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

ziua buna mensch!!! da ce limbarita ati avut peste Wochenende. [il] nu stiu ce ati scris, sper ca toata lumea e bine si avem castigatori si copii sanatosi, pisoi voiosi si toata suflarea pinguineasca a slabit. [il] la noi e nebunie mare, unul vine,altul pleaca, altul comanda demancare la mine (de parca eu am timp de asa ceva) barbatul lucreaza dupa amiaza incepand de maine, toata saptamana, asa ca ne vom vedea doar noaptea in pat, asta in caz ca eu nu dorm cand ajunge el acasa. a fost tare fain in vacanta asta scurta, ne-am vazut cu niste prieteni care locuiesc in Africa de foarte multi ani. a trecut repede timpul.... indata trebuie sa plec,. caci ma asteapta alti prieteni sa mancam impreuna. mancarea asta..... [clo] despre mama nu am vesti prea bune, i-au cazut cativa dinti in doua zile, aparent fara sa se miste doar s-a pomenit cu ei in gura. vor sa zboare in Canada, eu le-am zis sa-si bage mintile in cap si sa se intoarca acasa. saptamana viitoare vine Monika inapoi, doar ptr cateva saptamani. apoi va pleca defintiv in Canada. da.... ce sa zic, sunt si trista si fericita in acelasi timp, daca se poate asa ceva. am vb cu ea pe skype, radia toata, parca a intinerit si spera sa mai traiasca inca 20 de ani de fericire. indrazneata dorinta. [il] timp, timp, caut timp si nu gasesc. am defapt, dar cam putin..... si am iarasi o gramada de proiecte pana la sfarsitul lui septembrie. sanatosi sa fim cu totii. o saptamana cu soare si iubire va doresc.

 

Imi pare rau de vestile cu mama ta. 

 

Cu Monika, ce repede se misca lucrurile! Anul trecut se cunostea cu unchiul, nu? Bravo lor! Visez, sau ai zis ca s-au casatorit/ logodit?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Strumphi, cum e cu santierul?

 

 

 

V-as arata poze dar mi-e sa nu va sperii. E un haos total.. in seara asta mancam de la restaurant, ori ce-om gasi in frigider, paine cu branza si rosii [:D] . Gazele sunt inchise, chiuveta in bucatarie demontata, dulapuri, masina de vase out.. apa inchisa. Si inca nu e gata nici pe jumatate...  si eu am nevoie la baie dar nu am apa! [fri]  [:-)))]  [:-)))]  Sophia mi-a spus sa keep my legs crossed very tight!  [:-)))]  [:-)))]  sper  termina de sapat comori si sa schimbe teava sa imi dea drumul macar la apa daca nu si la gaz. De mancat om manca rece, dar fara apa e naspa!  [alcool]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Strumphi imi amintesc cand am refăcut noi bucătăria...timp de 3 saptamani am avut totul in living, in cutii. La noi nu este gaz, e electric. Dar nu contează, ca oricum nu aveam pe ce găti. Am avut o oala electrica, acolo am facut ceva tocănițe, mai fierbeam orez...si in rest mai cumpăram de la Take Away. Nici noi n-am avut apa cateva zile :)). Pe timpul zilei adica. Seara cand plecau ii dădeau drumul. Eu eram studenta atunci si eram anumite zile acasă, am tras si eu asta cu toaleta ;))). Eu am scris pe blog despre perioada aceea, am pus poze, sa nu uit...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...