Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Vivi ma bucur ca au ajuns copiii cu bine, flamanzi de mancare românească ;).

 

Apropo de asta, azi cand o iau pe Silvia de la calarie, vrea la Mac. Eu ii spun ca este mancare de ieri acasa. Ea ca n-a mancat mac de o luna jumate si ca ii e dor. Eu in replica, ca nu a mancat nici mancare de a mea de o luna. Ea Răspunde Ca mâncarea făcută de mama (mea) e ca si cum ar fi făcută de mine. La care bărbatul de colo in acelasi timp cu mine: nici vorba! :))) Iar eu continui: da' a cui e mai buna???

 

Ghiciți răspunsul? :))

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 793
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Bună seara, bună seara!

Copiii sunt acasă, e casa plina si dezordonată si ce-mi place!

Au venit nebronzați și cu dor de bălăceală în piscină. Nu-mi vine să cred! Au fost în Corfu si mi-au spus că apa a fost cam rece, că au fost efectiv înmuiați în creme de protecție solară  [:D] și că nici nu le-a plăcut mâncarea prea mult. Aseară au balotat ciorbă de pui si carniță cu pilaf de zici că se băteau turcii la gura lor.  [:)]

Motanul i-a întâmpinat cu niște miorlaituri ciudate, cred că  de bucurie  [pk] V-am zis că eu sunt doar rezerva.

Ce bine e cu copiii acasă!

 

Bucureștiul! Plouă tare la voi? Nu am semnal la tv  [:D]

In sfarsit esti linistita! Bine ati venit copii!

 

Oau ce ploua, torential e putin spus, e furtuna, sunt niste fulgere si tunete impresionante  care dureaza deja de vreo ora.

Nu aveti idee cat de mult imi place!

 

E racoare si bine, ploaia trozneste in pervaz, cerul se labeste de fulgere, tunetele sperie matza.

Si Silvi e la nu stiu ce cafenea si nu are umbrela. Dar nu imi fac griji ca exista taxiuri, asta daca nu ramane fara bani si ma pune pe mine sa cobor cu ei. Nu ar fi prima oara.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

A soacrei, ofcorz [:D] Si Nick se da in vant dupa mancarea maica-mii. Da' tot ale mele sarmale zice ca-s mai bune. Eh... ce sa zica si el acum? [il]

 

Surprinzator, a mea! Dar stiam, mi-a mai zis-o, acum voiam doar sa mai aud :).

 

Mi-a spus mai demult cand era mama aici si eu tot pe drumuri cu scoala, mama gătea excusiv: "n-ai putea sa mai faci din cand in cand o mancare, ca mi-e dor de mancare ta". :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

In sfarsit esti linistita! Bine ati venit copii! Oau ce ploua, torential e putin spus, e furtuna, sunt niste fulgere si tunete impresionante care dureaza deja de vreo ora. Nu aveti idee cat de mult imi place! E racoare si bine, ploaia trozneste in pervaz, cerul se labeste de fulgere, tunetele sperie matza. Si Silvi e la nu stiu ce cafenea si nu are umbrela. Dar nu imi fac griji ca exista taxiuri, asta daca nu ramane fara bani si ma pune pe mine sa cobor cu ei. Nu ar fi prima oara.

 

Am stat si m-am gandit vreo 2 minute: ce fenomen o fi asta ca nu am auzit niciodata? ...pana m-am prins ca era albeste [batcap]  [:-)))]  Prea obosita, ar trebui sa bag nasul in perna. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...