Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 793
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Vai de mine, a gasit intr-un final unde e sparta teava si a dat drumul la apa 1 min si a tasnit apa peste tot pana sus in tavan, cu asa o presiune iese pe spartura ceea! Si cata apa s-a adunat intr-un minut!!! [smulgpar]  [fal]  Imi imaginez cata apa e infiltrata in podeaua de pe hol/living si pe la vecinu` de la dreapta!  [fri]  [alcool]  Nenea zice ca o sa trebuiasca sa schimbam si podeaua de pe hol si din living!  [fri]    [smulgpar] Asta ne mai lipsea acum, sa daramam casa.. in rest le avem pe toate! [alcool]

 

strumphioi, groaznic...cu teava asta...stiu cum e cu santier in casa.

eu am stat 2-3 luni fara bucatarie.

am mutat aragazul (merge si electric) in alta camera , am avut si oala crockpot..c.are e extraordinara la urgente...am improvizat o masa pt farfurii, si am spalat vasele la chiuveta din baie.

 

pur si simplu nu ai ce face, treb sa te acomodezi si in acelasi timp sa-ti vezi si de viata inainte. sper sa terminati cit mai repede si cu cit mai putine cheltuieli.

 

pune ceva pe jos pe unde calcati sa nu murdariti toata casa. inchise usile la dormitoare sa nu intre praf...

 

stai cit mai mult in gradina si incearca sa te linistesti, sa te bucuri.

 

ps. ai citit mesajul care l-am scris ,despre fetita din poza, nu?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mihaela, parcul e la capatul stradutei  noastre, 150 m daca sunt, deci mare p,imbare :)) parcul nu e foarte mare, dar destul cat sa se zbenguie si sa oboseasca. 

 

Michelle, eu sper sa nu stau 3 luni fara bucatarie, doar vreo 3 zile. O sa supravietuim, nu-i bai. Numai sa le vad pe toate la locul lor ca e un haos total acum. 

====

 

I-am comandat acum mandrei uniforma, bluze, ciorapi, pantofi si accesorii. M-a usurat de 140 lire  [alcool]

 

Pot sa ma culc linistita acum ca am mai dat o gaura... in buget.  [fri]

 

Noapte buna!  [|)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...