Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 793
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Hai ma Miha, o relatie paralela e acu' fierbinte la ""intr-unul.."si tu nu esti la curent...

 

nu, nu am timp sa citesc nici ghețarul, dar pe langa...asta ca sa nu va mai plângeți cele care v-ati duce la job in loc sa stati acasă...(da, stiu, imi turn cenușă in cap, si eu m-as plânge :))). 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

i-am mai smuls si io o pana-doua [:)]

 

cat despre varcolaci ... asta, iradiere, am scris acolo ca mi-s obisnuita, am si diploma care sa ateste asta [:-)))]

Amina, aveam o replica buna, am scris, am sters, am scris, pana la urma am sters, dar inca rad pe muteste...:))) ca poate mai citesc aici unii altii iratdiati/neiradiati, si nu vreau sa stric reputatiile [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu, nu am timp sa citesc nici ghețarul, dar pe langa...asta ca sa nu va mai plângeți cele care v-ati duce la job in loc sa stati acasă...(da, stiu, imi turn cenușă in cap, si eu m-as plânge :))). 

Miha, nu-i bai, iti povestim noi pe scurt cand termini cu treaba! [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asadar, acum am ajuns sa citesc ziua de azi ghetareasca...așa sunt zilele mele, daca tot e sa ne plângem. 

 
Ziki ma bucur ca ti-ai pus bagajele la usa si stai la noi. Eu te-am mai "vazut" pe FB, dar dor sa te citesc tare mi-a fost! 
 
Mianna ma bucur pt tine. Faza cu paharul "furat" spune tot :). 
 
Strumphi imi place de James al tau. Măcar nu te-ai plictisit cat l-ai "supravegheat". Admirând "priveliștea" :). 
 
Nu mai stiu ce am citit, trebuie sa fug sa o iau pe Silvia de la calarie. 
 
Seara faina! 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Miha, nu-i bai, iti povestim noi pe scurt cand termini cu treaba! [flo2]

 

Treaba o termin cand ies la pensie :). La noi așa se lucrează, nu putem sta le net. Nu ca e interzis, dar nu ai cand. Pur si simplu! 

 

Acasa iar treaba ca nu mai e mama la noi. Plus ca profit de ultimele zile de vara, poate la iarna sa am seara mai mult timp :)). 

 

Asa ca voi scrieți rezumatul, eu citesc :)). Cand apuc :). 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anja, mersi pentru retete!

 

Scriu si eu reteta de paine cand ajung la laptop.

 

Strumphi, ti am admirat coltisorul de rai caruia ii spui gradina. Cata munca acolo! Sper ca James sa fie baiat de treaba si sa nu va incarce factura, sa fie in suma acoperita de asigurare. Pai mai pui o mie doua si ti iei masina de banii aia.

900 de lire o factura de remorcare a masinii??? Aici e vreo suta de dolari, nu stiu sigur ca n am patit.

 

Zikiii, chiar ma gandeam la tine. Mi ai lipsit nu doar aici, ci si la carti si alte subiecte. Fain ca iti place la job, lucrezi de acasa, nu? Balene avem si pe aici berechet....

 

Mihaela, frumos apusul de soare, aurora. E o singura data pe an?

 

Va arat si eu maimutelul biciclist- mascarici.

post-115893-135246_thumb.jpg

post-115893-43999_thumb.jpg

post-115893-460777_thumb.jpg

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

macar pe privat, please [:)]

O zic aici, in context, mai pe ocolite:))

Despre presupuse imaginari paralele, cu persoane cu radieri paralele [soc]. (Acu' i s-a dus si farmecu')

 

Treaba o termin cand ies la pensie :). La noi așa se lucrează, nu putem sta le net. Nu ca e interzis, dar nu ai cand. Pur si simplu! 

 

Acasa iar treaba ca nu mai e mama la noi. Plus ca profit de ultimele zile de vara, poate la iarna sa am seara mai mult timp :)). 

 

Asa ca voi scrieți rezumatul, eu citesc :)). Cand apuc :). 

Miha, rezumatul e simplu: are Rufus un prieten...

Dotat financiar, adecvat ca varsta, care consulta forumul in probleme de corazon. Doamnele cele vajnice, vigilente si binecunoscute ale forumului, il jumulira bine si-l analizara pe toate partile! Insa aici, pe la pinguini, are parte de o oarecare simpatie, si s-au descoperit anumite afinitati iradiate si iradiante, si se pomeneste de o intalnire la drum de seara, cu o "duamna" cu alea 50 de semne de high class, care deja e intr-o alta imaginare, dar care ar cocheta si cu o dimensiune paralela a imaginarii!

 

Clar, nu!:))))))))) 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...