Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 793
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

seara buna

 

 

cine mai poate sa tina pasul cu voi?  [il] abia am reusit sa citesc cand am ajuns acasa,

vad ca va simti bine si scrieti ptr posterioare.  [il]  asa am citit, cred ca am citit bine. 

 

 

anja,  [:-)))]  [:-)))]

 

 

ziki, bine ai revenit, bafta cu noul job. sa faci bine sa semnezi condica pe aici, macar din cand in cand. 

 

fleur, ce comoara ai tu acolo  [il]

 

 

 

nu-mi place caldura asta care a venit pe neasteptate, deloc nu-mi place. bine ca macar seara se racoreste si se poate dormi. 

azinoapte am tras o spaima...... spre 12 noaptea, m-am trezit cu o durere la mana (aia care ma doare demult si la care am avut o infectie). pe bajbaite asa, caut in sertarul de la noptiera crema voltaren. ma ridic la marginea patului, deschid tubul, ma ung pe mana.... si nu stiu cum reusesc sa rastorn sticla cu apa de pe noptiera, apa curgea in spatele noptierei.aprind repede veioza, pe care desigur puteam sa o aprind de la inceput. iau niste servetele din sertar si le arunc dupa noptiera, far asa ma uit prea bine.. cand dau sa ma asez din nou pe pat, ma asez exact pe tubul de voltaren, care explodeaza sub curul meu. nu explodeaza cu adevarat, dar curge o buna parte din el. zic ceva printre dinti si simt asa o privire care ma apasa. cu coada ochiului vad ceva care se misca in pat.......  [:-)))]  [:-)))]  barbatul ma privea cu niste ochi mari. m-am speriat cand l-am vazut  [:-)))]  [:-)))]  si el suav zice 'iti merge bine iubire?'  [:-)))] 

[:-)))] eram ferm convinsa ca e intors pe partea cealalta si doarme. 

"eu zic ca imi merge foarte bine, mana ma doare si am facut cateva trasnai in nici douazeci de secunde"  [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

. spre 12 noaptea, m-am trezit cu o durere la mana (aia care ma doare demult si la care am avut o infectie). pe bajbaite asa, caut in sertarul de la noptiera crema voltaren. ma ridic la marginea patului, deschid tubul, ma ung pe mana.... si nu stiu cum reusesc sa rastorn sticla cu apa de pe noptiera, apa curgea in spatele noptierei.aprind repede veioza, pe care desigur puteam sa o aprind de la inceput. iau niste servetele din sertar si le arunc dupa noptiera, far asa ma uit prea bine.. cand dau sa ma asez din nou pe pat, ma asez exact pe tubul de voltaren, care explodeaza sub curul meu. nu explodeaza cu adevarat, dar curge o buna parte din el. zic ceva printre dinti si simt asa o privire care ma apasa. cu coada ochiului vad ceva care se misca in pat....... [:-)))] [:-)))] barbatul ma privea cu niste ochi mari. m-am speriat cand l-am vazut [:-)))] [:-)))] si el suav zice 'iti merge bine iubire?' [:-)))] [:-)))] eram ferm convinsa ca e intors pe partea cealalta si doarme. "eu zic ca imi merge foarte bine, mana ma doare si am facut cateva trasnai in nici douazeci de secunde" [fri]

 

 

[:-)))]  [:-)))]  [:-)))]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mai devreme am facut curat prin frigider, am aruncat ce am gatit acum doua zile, fara sa intreb, caci nici nu am pe cine. nici nu stiu daca merita sa mai fac mancare. 

maine cred ca ma duc la tuns, scurt scurt vreau sa ma tund, si poate imi fac niste suvite. 

 

 

 

Corina, scaunelul nostru e din lemn, la adus bucati si aici la liptit doar, se potriveste la orice fel de vas de  toaleta, ideea de baza este sa-ti pui picioarele  pe el. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

O zic aici, in context, mai pe ocolite:)) Despre presupuse imaginari paralele, cu persoane cu radieri paralele [soc]. (Acu' i s-a dus si farmecu') Miha, rezumatul e simplu: are Rufus un prieten... Dotat financiar, adecvat ca varsta, care consulta forumul in probleme de corazon. Doamnele cele vajnice, vigilente si binecunoscute ale forumului, il jumulira bine si-l analizara pe toate partile! Insa aici, pe la pinguini, are parte de o oarecare simpatie, si s-au descoperit anumite afinitati iradiate si iradiante, si se pomeneste de o intalnire la drum de seara, cu o "duamna" cu alea 50 de semne de high class, care deja e intr-o alta imaginare, dar care ar cocheta si cu o dimensiune paralela a imaginarii! Clar, nu!:)))))))))

 

[:-)))]  [:-)))]  [:-)))]

 

Dinensiune Paralela a imaginarii!!! Asta mi-a placut! Se potriveste perfect in context(e)! 

 

Hai ca m-am dus sa vad despre ce subiect pe vorba si il începusem sa il citesc in concediu, cand l-am deschis m-a dus la 9 August unde rămăsesem cu cititul :)). Adica la pag.4. Sa vad pana unde ajung :)). 

 

Mianna stii sa joci la paralele? Altele decat domnul cu pricina :). 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...