Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 793
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

ce m-ati facut sa rid de rezumatul anjei, solicitarile fierbinti sa fie vazut dl james...si patzaniile lui kari la miezz de noapte.

 

 

am fost la cumparaturi,am avut ceva de returnat... n-am gatit nimic...iar cind vine W. ma pregatesc de o discutie cu el, ca e bullied la scoala(ca are urechile mari, poarta ochelari si ...nu mai stiu de ce...se gasesc)

 

am o problema...am de returnat o carte a lui W. la bibloteca si nu o mai gasesc...de 3x am scotocit casa de la un capat la altul...nu e chip sa dau de ea. nu stiu unde sa mai caut?

 

ma costa toata treaba $25 daca o dau pierduta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Tinand cont ca are si astm, nu ma pot impiedica sa constat ca are o afinitate pentru bolile cu a... Aveti idei ce alte boli incep cu a, ca sa ma pregatesc... din timp... Cred ca pana acum si-a consumat 4 sau 5 din cele 9 vieti...

 

artroza, ca-i relativ frecventa din cate stiu eu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

mai devreme am facut curat prin frigider, am aruncat ce am gatit acum doua zile, fara sa intreb, caci nici nu am pe cine.

 

doamne, ma doare sufletul cand te aud cu aruncatul mancarii atat de des. De ce gatesti asa mult? Si de ce se arunca mancare dupa 2 zile? :(

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kari,  [:-)))]

 

Sâc, eu am un spray special ii zice Moov. E tare mentolat! Si ca sa nu umplu dormitorul de aerosoli nefasti m-am dus in baie sa il folosesc pe spatele dureros.

Si cum imi place sa fac mai multe treburi deodata mi-am asezat  posteriorul pe capacul soft-close, mi-am scos si bluzita si am inceput operatiunea.

Ai naibii aerosoli au patruns unde nu trebuie si m-am ales nu numai  cu un posterior mentolat si racoros.

 

Plânge și suspină nu prea tânăra domniță,
Dulce, mentolata ca o gasculița

Căci în baie Moovul ei dorit
A intrat pe-acolo si n-a mai iesit.

Ochii sai caprui ard in lacrimele

Ah, ce bun ar fi  un spray de viorele!

Insa fiica langa ea vegheaza

Si cu dulci cuvinte o îmbărbătează:

Mi-e foame, fa-mi de mancare!

Dar pe ea o ustura printre picioare.

 

Vantul sufla rece... ouch, nu!!!!!!!!

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 


..,....Plânge și suspină nu prea tânăra domniță, Dulce, mentolata ca o gasculița Căci în baie Moovul ei dorit A intrat pe-acolo si n-a mai iesit. Ochii sai caprui ard in lacrimele Ah, ce bun ar fi un spray de viorele! Insa fiica langa ea vegheaza Si cu dulci cuvinte o îmbărbătează: Mi-e foame, fa-mi de mancare! Dar pe ea o ustura printre picioare. Vantul sufla rece... ouch, nu!!!!!!!!

[:-)))] 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

O zic aici, in context, mai pe ocolite:)) Despre presupuse imaginari paralele, cu persoane cu radieri paralele [soc]. (Acu' i s-a dus si farmecu') Miha, rezumatul e simplu: are Rufus un prieten... Dotat financiar, adecvat ca varsta, care consulta forumul in probleme de corazon. Doamnele cele vajnice, vigilente si binecunoscute ale forumului, il jumulira bine si-l analizara pe toate partile! Insa aici, pe la pinguini, are parte de o oarecare simpatie, si s-au descoperit anumite afinitati iradiate si iradiante, si se pomeneste de o intalnire la drum de seara, cu o "duamna" cu alea 50 de semne de high class, care deja e intr-o alta imaginare, dar care ar cocheta si cu o dimensiune paralela a imaginarii! Clar, nu!:)))))))))

[:-)))] 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...