Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 793
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Tinand cont ca are si astm, nu ma pot impiedica sa constat ca are o afinitate pentru bolile cu a... Aveti idei ce alte boli incep cu a, ca sa ma pregatesc... din timp... Cred ca pana acum si-a consumat 4 sau 5 din cele 9 vieti...

 

 

Alzheimer, abces, amigdalita, acnee [:D], alopecie, azbestoza, apendicita, antrax [cupisi]

 

Adaug totusi ca ma bucur mult ca a ajuns cu bine acasa si este ok.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Kari, [:-)))] Sâc, eu am un spray special ii zice Moov. E tare mentolat! Si ca sa nu umplu dormitorul de aerosoli nefasti m-am dus in baie sa il folosesc pe spatele dureros. Si cum imi place sa fac mai multe treburi deodata mi-am asezat posteriorul pe capacul soft-close, mi-am scos si bluzita si am inceput operatiunea. Ai naibii aerosoli au patruns unde nu trebuie si m-am ales nu numai cu un posterior mentolat si racoros. Plânge și suspină nu prea tânăra domniță, Dulce, mentolata ca o gasculița Căci în baie Moovul ei dorit A intrat pe-acolo si n-a mai iesit. Ochii sai caprui ard in lacrimele Ah, ce bun ar fi un spray de viorele! Insa fiica langa ea vegheaza Si cu dulci cuvinte o îmbărbătează: Mi-e foame, fa-mi de mancare! Dar pe ea o ustura printre picioare. Vantul sufla rece... ouch, nu!!!!!!!!

 

 

Viviana dulce-mentolata  [hia]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

 

Mianna, sa stii ca eu pot sa imi imaginez fel de fel chiar daca nu ne povestesti, good on you [pk] [pk] [pk]

te cred, da' as paria pe orice ca nu iti merge imaginatia chiar atat de departe. nu de alta, da's chestii pe care nu mi le-as fi imaginat eu - sau daca imi zicea careva cu o zi inainte ca se vor intampla ziceam c-a luat-o razna [:)]

 

am venit sa-mi cer portia de imaginare (fara iradieri paralele [:-)))] ). deci vreau inca o imaginare in noaptea asta!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...