Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 793
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata pinguini

 

Azi e vineri  [pk] de-abia astept sa dorm mai mult, ziele astea trezirea a fost la 6  [zirea]

 

Am inceput ziua cu bine, am ras de numai cand am citit ce-ati scris...multa lume curioasa la subiectul cu pricina  [:D]

 

Aseara am fost la cumparaturi, iar dupa am facut pizza cu ton...am mancat in gradina, am folosit pt prima oara setul nou...erau peste 30° si umiditate mare...cand am iesit din magazin, m-a pocnit un val de aer fierbinte.

 

Ziki, ft fain ce povestesti.

 

Dark, ce scumpa e copila...mi-a placut mult de copiii tai, sunt tare cuminti.

 

Fleur, dragut foc biciclistul tau.

 

Azi merg la pranz cu cateva colege, la noi la mall e zilele astea un fel de festival : art&food.

 

Diseara merg cu mandra prin sat sa prindem pokemoni  [:D]  suntem home alone, asa ca ne facem de cap  [pk]

 

O zi faina va doresc !

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Pfuii... azi noapte m-au bantuit hlizelile de pe aici. Am avut un cosmar imaginativ erotico-stresant in care personajul principal era...ta...na [batetoba]...nimeni altul decat James al lui Strmphy!!!!!!! Si nu unul, nuuu, ci "n" un numar natural oarecare.

La inceput James-ii erau cuminti, la bustul gol, pe marginea livingului studiau pt ultimul examen de drept. Deodata, pac. se ridica 2 Jamesi, lasa cartile, pun un semn in mijlocul livingului, si scot dooo baroase si se pregatesc sa imi sparga parchetul, cica sa gaseasca teava reverberanta. Degeaba ma agit, transpir, le explic ca teava nu e la mine, e la Strumphy, ca e casa noua, ca sa lase parchetul ca ma cearta sotul! Ca sa se intoarca la studiu ca au examene! Fara succes! [zirea] Timpul se dilata, eu gafai de atata agitatie incercand sa conving James-ii, si deoadata se ridica si al un al treilea cuuuuuuuu un picamer! [mariaj]  Iar eu lesin imaginativ..... [umbrel]

 

Fleur ce dulce e Eric!

Dark, ai o zana asa frumoasa!

ViV, Kari, apoi cu aventurile voastre nu mi-e rusine!

Ziki, te mai asteptam cu povesti!

Miha, eu nu am prins niciodata aurora! Ma bucur ca pui poze!

Michelino, ai rezolvat cu mocheta? Ai gasit cartea? Succes la Discutia cu Will cu bullied.

Ella, ce zile frumoase, sucees la pokemoni!

Black, ma bucur ca e pisica mai bine!

Rox, ce prajituri ai facut?

Viv_06, sanatate prietenei!

Ioana, cum a dormit aseara Miculina? A mai plans?

Strumphy, acu eu chiar vreau poza cu James, sa vad daca imaginarea bate realitatea!

Mianna, esti tot in imaginare?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

te cred, da' as paria pe orice ca nu iti merge imaginatia chiar atat de departe. nu de alta, da's chestii pe care nu mi le-as fi imaginat eu - sau daca imi zicea careva cu o zi inainte ca se vor intampla ziceam c-a luat-o razna [:)]

 

am venit sa-mi cer portia de imaginare (fara iradieri paralele [:-)))] ). deci vreau inca o imaginare in noaptea asta!

Ceri cam des imaginare. M-ai facut curioasa. Imaginarea ta e imaginare sau chiar imaginare?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...