Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Bună dimineața!

 

Anja, nu pot să zic decât atât:  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  Încep să fiu invidioasă pe cele care-și amintesc ce visează, eu una nu-mi aduc aminte nimic. Poate visez și eu așa și dimineața habar n-am  [batcap]  (vă dați seama ce risipă de imaginare în cazul ăsta...)

 

Fleur, Eric e din ce în ce mai frumușel. Și are un aer de năzdrăvan în poze, e tare simpatic.

 

Dark, ce dulce e Miss Pixie!  [il]

 

Black, bine că pisicuța e mai bine. Așa am zis și noi cu al nostru acum câteva săptămâni când era să moară, că sigur și-a consumat o viață din cele 9.

 

Strumfi, azi mai vine James să lucreze la țevi sau nu? Că toată suflarea ghețarului așteaptă să vadă ce mai face James :).

 

Mă duc fără tragere de inimă la ale mele, of, bine că e vineri. Mâine cred că dăm pisoii  [fri]  [fri]  (așa m-am atașat de ei.... dar n-avem ce să le facem, o să le fie mai bine acolo). 

 

O zi frumoasă!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 793
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimineata!

 

Doamnelor mi-ati inseninat ziua! Anja, Viviana, Kari [:-)))] [:-)))] [:-)))]

 

Eu fac parte din categoria Danielei....risipesc imaginarea. Foarte rar imi aduc aminte ce am visat.

 

Strumphi, eu  mai degraba vreau sa-l vad pe James nu ce face el!

 

Am vazut doi pui de pinguini ff adorabili: Eric si Miss Pixie!

 

Blak, ma bucur ca e bine pisica!

 

 

Nu am niciun chef de munca, dar trebuie....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[buna dimineata.

 

Mai, mai, ce imaginari pe aici! Noi le visam si Mianna le pune in practica! [barfa]

 

 

 

Azi-noapte am avut si eu o imaginare, da' nu putea sa fie 'safe' ca a Anjei, noooooo, io eram rapita si dezvoltam un Sindrom Stockholm ca la carte. Sau ma prefaceam mai precis, ca sa isi lase garda jos rapitorul si sa pot sa scap. [batcap]

 

 

Anja, vad ca James-ii la tine erau pusi pe stricaciuni. Ntz, ntz, ntz, nu e bine! Trebuia sa ii tii ocupati altfel. [:D]

 

 

Viv, cu barosul?!?! [:0] Buna unitate de masura, nu pot sa zic nu [:D]. Mai esti dulce-mentolata? [;)] [^]

 

 

Grrrrr merge forumul greu pe telefon

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Imaginarea mea de azi noapte a fost lunga si încâlcita, printre altele eram in călătorie si căutam toaleta, greu de gasit si eu eram in nevoie mare, pt nevoia cea mare. Cred ca mi se trage de la caca de caine ce l-am adunat pe pantofi zilele trecute cand am împuțit casa si masina. Am ratat sa scriu la inervari, nu am mai apucat. Dar ma inerveaza cei care lasa kk de caine pe cărare in padure! O data ca e maro ca tot restul, a doua oară ca nu mai scapi cu zilele  de miros. Bleac! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pentru ca anul asta mergem la inca 3 concerte de slagare, am decis sa-mi schimb si tinuta (m-am plictisit de Dirndl, plus ca unul nou e destul de scump, adica de la 150 de franci in sus..unele ajung si la 500-600 sau peste)...asa ca mi-am comandat blugi (speciali pt Oktoberfest : Trachtenhose se numesc in germana)...am o bluza alba, luata anul trecut, dar daca vad una mai draguta decat ce am acum, imi iau si bluza  [ph34r] plus ca pantalonii sunt mai comozi  [pk] si cum concertele sunt in septembrie si decembrie, ii prefer rochiei. 

 

post-114840-0-98163000-1472197621.jpg

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa va zic cum l-am păcălit pe W sa isi mănânce boabele, azi dimineata. De cateva zile nu mănâncă pana seara nimic. E drept ca nu mai are mâncare umeda ca nu am apucat sa ii cumpar, o gasesc numai la magazinul de animale. Si boabe așa goale manca numai seara, desi i le lăsam de dimineata. 

 
Ei bine, e mort dupa mâncarea lui Morgan. Asta de la bun inceput, de cand l-am adus acasă. Morgan are locul de mancat sus la etaj. Pt ca W sa nu poată urca scarile am pus un fel de gărduleț. Si azi dimineata cand i-am pus lui M de mancare, W țopăia pe langa mine, ca de fiecare data. Unul miauna si altul țopăie :). Am lăsat putin din Porția lui M si am amestecat cu boabele lui W. Acum le halește cu o placere! 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...