Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

[buna dimineata.

 

Mai, mai, ce imaginari pe aici! Noi le visam si Mianna le pune in practica! [barfa]

 

 

 

Azi-noapte am avut si eu o imaginare, da' nu putea sa fie 'safe' ca a Anjei, noooooo, io eram rapita si dezvoltam un Sindrom Stockholm ca la carte. Sau ma prefaceam mai precis, ca sa isi lase garda jos rapitorul si sa pot sa scap. [batcap]

 

 

Anja, vad ca James-ii la tine erau pusi pe stricaciuni. Ntz, ntz, ntz, nu e bine! Trebuia sa ii tii ocupati altfel. [:D]

 

 

Viv, cu barosul?!?! [:0] Buna unitate de masura, nu pot sa zic nu [:D]. Mai esti dulce-mentolata? [;)] [^]

 

 

Grrrrr merge forumul greu pe telefon

 

As fi zis de furtun, dar furtunul e la Strumphi.

sunt dulce, dar nu mentolata. [acor]

 

Nu am visat nimic, nimic aseara.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 793
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Apropo de rahati de caine si masina...acum cativa ani am fost plecati cu ai mei si ne urcam in masina, la care al meu spune : aici miroase a kk, cineva l-a luat pe incaltari...noi nu si nu, ca nu mirosim nimic...dar a avut dreptate, inculpatul era tata  [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu mi-am luat zilele trecute o pereche de cizme de cauciuc, pt zilele ploioase cand ies la plimbare cu W. Sunt atat de ușoare! Mai am de la Crocs niste sandale, cat am fost in Ro nu i-am dat jos din picioare, foarte foarte comode. Si Bonus o pereche de pantofi, sau ce or fi :). Dar e prea cald de ei inca :). 

post-3506-128819_thumb.png

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miha, poza mai mare nu am gasit...au o cusatura, e speciala pt pantalonii astia  [:)] exista si pantaloni din piele intoarsa, dar aia sunt de la 200 fr in sus...cica barbatii trebuie sa-i poarte fara chiloti  [:D] dar nu stiu daca respecta regula asta, pt ca am inteles ca transpiri rau in ei. 

 

Asa arata in fata, dar cei pe care i-am comandat sunt putin mai lungi si stretch. 

 

post-114840-0-33638600-1472198295.jpg

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am vazut acasă kk pe pantofi, i-am șters, spălat...dar rămăsese probabil printre modelul din talpa, daca știți cum au conversii talpa. Ma si grăbeam la job...si aerul in masina bate si de jos in sus, veneau damfuri :). Am ajuns la job si le-am mai tras o spălături cu săpun de data asta. Seara cand am plecat, tot mai simteam miros, statusera in dulap :). Acum nu mai miros :). 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu e nimic special, asa arata pantalonii pt Oktoberfest...habar nu am care e istoria lor..plus ca se inchid special, cu nasturi  [:)]

 

aici vedeti mai multe modele :

 

https://www.google.ch/search?q=trachtenhosen&safe=active&biw=1680&bih=925&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjT9q-Wz97OAhUJ0RQKHV-ABrkQ_AUIBigB

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...