Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 793
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

De catva timp ne bantuie dorinta de a ne cumpara o casa in apropiere de Bucuresti. Nu ca sa ne mutam definitiv ci ca sa avem unde evada la aer curat. Ceva, fara etaj, cu 3 camere si curte.

Am gasit ceva, ceva prin Balotesti, mai caut prin Corbeanca si Otopeni.

Luni ma duc sa le vad pe cele din Balotesti. Am asa o teama ca voi fi dezamagita.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cafeaua e bauta si nu pe laptop, ca avea s-o vars ca m-ati facut sa rad in hohote. [hot]  Va multumesc ca aveam nevoie, ca mi-s cam cu fundu` asta mare in sus, ca iar nu am dormit bine... si nici pe James nu l-am imaginarit!  [fri]  Ce ma fac eu amu` ca v-am dat de treaba cu James?  [:-)))]  Sa va mai spun ca e atat de prietenos de ma si pupa la plecare?  [8D]  Nu va grabiti sa dati telefon barbatului ca stie, i-am spus, m-am spovedit! [iartama] [:-)))] [:-)))] 

 

Prima data cand si-a luat la revedere de la noi, era si Mr. a meu acasa si a dat mana cu el, pe mine m-a pupat pe obraz... ptiu, ca am si facut 2 pasi inapoi si ma gandeam ce i-o fi venit? [doh] Nici un Chipendau, aka instalator, pana acum nu m-a pupat cand a terminat treburile! 

Si sa mai pun sare pe imaginare [:p] are si niste gropite si e mereu zambitor cu o dantura perfecta!  [}:)]  Na, amu` sa va vad .... adica sa va aud ce de imaginari aveti!  [^]  Cred ca dupa ce termina treaba cu tevile astea in bucatarie ii mai gasesc de reparat un dus, o cada, un perete, o masa, o ceva...  [flirty]

 

La treaba cu mine ca deja e prea cald aici [panic] , nu din cauza de James, ca azi nu mai vine [q]  [q]  si e si barbatu` acasa ca se prajeste sus in mansarda la birou ca munceste de acasa. 

 

E tare cald iar, nu am dormit bine deloc azi noapte, sufocant a fost desi a fost o furtuna mica pe la miezul noptii si a plouat putin, s-a mai aerisit putin dar tot foarte cald este...  era trecut de ora 1 si eu ... cu ochii pe tavane!  [insomnia]  [:-)))]

 

Ma duc sa mai intind o tura de rufe ca de ieri continuu merge masina de spalat, si apoi afara cu noi la aerisit si racorit prin ceva fantani. In weekend plecam brambura ca e zi libera luni, deci weekend lung si castele multe inca nevazute, iar duminica ne vedem cu prietenul cel mai bun al lui Nick care are o fetita de o seama cu Sophia, doar cu o zi mai mare. Au acum si un bebe, o fetita de vreo 4-5 luni. Abia astept s-o vad si s-o tin in brate! Vreau si eu bebe!! [patut]

 

Weekend frumos si imaginari drepte! [nebu]  [jamaica]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

De cate ori o intreb pe Silvia ce sa fac de mancare, imi zice pizza. Ieri i-am zis sa reconsidere si sa transforme pizza asta in altceva. Si mi-a zis gryta. Gryta asta e un fel de tocănița românească, dar altfel. Acum e pe foc, pare yamii. Sper sa mănânce, ca altfel o trimit sa isi ia o mama italianca :).
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...