Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

De cate ori o intreb pe Silvia ce sa fac de mancare, imi zice pizza. Ieri i-am zis sa reconsidere si sa transforme pizza asta in altceva. Si mi-a zis gryta. Gryta asta e un fel de tocănița românească, dar altfel. Acum e pe foc, pare yamii. Sper sa mănânce, ca altfel o trimit sa isi ia o mama italianca :).

Suna gustos!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 793
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Păi decât imaginări drepte, mai bine ne urezi imaginări lungi, zic, nu?  [pk]

(spun eu, cu invidie că nici măcar o imaginare scurtă nu-mi aduc aminte dimineața, uf, deci cu una lungă nici o șansă  [:D] )

 

 

imaginare dreapta, lunga.. suna a titlu de capitol, Ioana, noteaza :))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gata, am revenit! Intre timp am spalat 3 masini, intins 2, schimbat paturi, curatenie in bai, dat cu aspiratorul, udat florile, avut un mtg, maturat caca de pisica de pe veranda  (nu va zic ce planuri am daca aflu cine este proprietarul [bat] :))))))

Vad, ca v-am lasat cu James, va gasesc cu James si prajitura James cu scortisoara [bis] :)))). Poze vad ca nu primim, dar eu nici nu mai am nevoie!

James, nu mai e doar James, el transcede instalatorul obisnuit! Este arhetipul universal al instalatorulul cu studii in drept! Este quintesenta instalarii si a imaginarii. Barosul si picamerul sunt uneltele universale care realizeaza comuniunea om instalator.  Este atemporal si aspatial. [iartama] JAMES!

 

Rox, prajitura cu mere, buna idee, fac si eu.

Viviana, asteptam impresii de la casa.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gata, am revenit! Intre timp am spalat 3 masini, intins 2, schimbat paturi, curatenie in bai, dat cu aspiratorul, udat florile, avut un mtg, maturat caca de pisica de pe veranda  (nu va zic ce planuri am daca aflu cine este proprietaru l [bat] :))))))

Vad, ca c-am lasat cu James, va gasesc cu James si prajitura James cu scortisoara [bis] :)))). Poze vad ca nu primim, dar eu nici nu mai am nevoie!

James, nu mai e doar James, el transcede instalatorul obisnuit! Este arhetipul universal al instalatorulul cu studii in drept! Este quintesenta instalarii si a imaginarii. Barosul si picamerul sunt uneltele universale care realizeaza comuniunea om instalator.  Este atemporal si aspatial. [iartama] JAMES!

 

Rux, prajitura cu mere, buna idee, fac si eu.

Viviana, asteptam impresii de la casa.

[:-)))]  [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...