Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 793
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

[:-)))]  [:-)))]  [:-)))]

 

Anja, tu unde-ai stat ascunsa pana acum? adica de ce-ai fost asa discreta? sau celelalte subiecte nu te stimulau? [fri] (intelectual, fireste [:)] )

:))) Vrusei, sa evit dependenta de forum .... Ca stimulata sunt... de numa, numa!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ziua buna doamnelor

 

 

anja,  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]

 

 

 

 

 

 

roxana, in vara asta am gatit f f putin. cand gatesc, fac doar trei maxim patru portii, deci gatesc putin. dar fiecare din noi mananca la servici, Victor de cand s-a intros e aproape tot timpul in oras sau pe la prieteni, luiza lipseste si ea motivat de acasa. 

am decis sa fac un plan, care si cand este acasa, sa scriem pe calendarul cel mare, asa stiu cand sa fac mancare. si eventualele schimbari de program trebuiesc anuntate cu cateva ore inainte. 

 

m-am tuns, scurt, trebuie neaparat sa ma vopsesc, nu stiu cand. de saptamana viitoare intru iarasi in program plin, poate intr-o seara......

aseara l-am asteptat pe barbat sa-l vad la fata. am stat la vorba, si descopar ca nu mai tuseste, ca nu-i mai curge nasul. il intre cum de s-a insanatosit asa brusc? 

"am facut exact ce ai scris tu in bilet" . 

 

"fa-ti o cana de ceai, stoarce o jumate de lamaie in el, aseazate la masa si citeste cu voce tare ce scrie aici. (inainte inchide usa de la sufragerie). 

sunt sanatos, nu am nimik, totul este doar in capul meu, muci si tusea vor trece pana maine dimineata, sunt sanatos, sunt sanatos." 

asta i-am scris pe bilet.  [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua pe fuga...

 

Mvai, ce m-am distrat...sunteti totale, brava...

La ce zi am avut azi, imi trebuia asa destindere...multumesc dragelor [flo2].

Si ca sa-mi fac si temele, pt. ca nu prea intelegeam de unde vine iradierea, m-am dus si acolo...mda...

Vazut copilutzi frumosi foc [il]!

Azi noapte n-am avut nici o imaginare din motive de oboseala, si-am dormit si nu intelegeam sunetul lung de sub perna...era mobilul care suna de zor, ca sa ne trezim sa mergem la munci...i-am dat disregard si ne-am trezit la 06:30... [batcap]

Mey sa va pove o faza in leg. cu kk de animale...vine DH sa ma ia de la munci, urca si o colega de-a mea, mai si la un moment dat venea un damph suav si ma gandesc...uite-o si pe asta ce nesi...se urca in masina si se fasaie nonstop, nu i-o fi fost de-ajuns timpul cat ne-a asteptat?  [:-)))] . Cand colo ce crezi, DH calcase intr-o bucurie, pe care a intins-o frumos pe covorasul cu striatii...cu greu am scos mirosul...bleah...scuzati detaliile [:D]

 

Expre' l-am lasat pe James la final... [:D]  [il]

Praji James, e cu crema [:-)))] ?

Oare m-am iradiat [alcool] ?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

"Instalatori din toate tarile, uniti-va!"

Nu, nu, nu!!! Cum să se unească între ei? Nu e bine așa!

 

Mai degrabă:

Liberté, égalité, plombie(r )!

 

Edit: am scris plombie(r ) fără spațiu și forumu' mi-a făcut plombie®  [:-)))]  [:-)))]  L-am făcut și marcă înregistrată pe James  [il] !

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:-)))]  [:-)))] [:-)))]  [:-)))]  [:-)))] Viv - esti geniala.

 

[:-)))]  [:-)))]  [:-)))] [:-)))]  - pt rezumat Anya 

Si acum fug spre casa. Razand in lacrimi, ceea ce este perfect! Aminna mi-a zis sa citesc ultimele pagini. M-am conformat.

 

In rest, suntem bine. Eu cu munca, Luca venit din mini tabara. Liniste pe campul de vest. Incepe scoala [fri]  [fri] [fri]   - asta e stresul meu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oda, nu, ca suna prea grav si noi suntem niste romantice, da?

O romanta e mai potrivita

 

Romanta instalatorului

pentru James®

Instalatorule ce baţi la poartă,

De unde vii
Şi cine eşti?...
Instalator din  lumea noastră,
Răspunde-ne de unde vii?
Gropite, zambete si dinti perfecti, patratele ca-n poveşti
Atemporal, aspatial cum de-ai trezit atatea nebunii?...

De unde vin?
Eu vin din lumea ce transcede dincolo de zare 
Din chintesenta instalarii pentru voi,
Eu vin din lumea-n care

Totul atarna pe tricepsii mei goi!

Deschideţi poarta dar,
Şi-n cale
Ieşiţi-mi toate la bustul gol, uitati de calendar!
Iar voi, barosul ce in gand mi-l masurati
Veniţi în jurul meu, arsenalu-mi admirati.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...