Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 793
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Oda, nu, ca suna prea grav si noi suntem niste romantice, da? O romanta e mai potrivita Romanta instalatorului
pentru
James®
Instalatorule ce baţi la poartă, De unde vii Şi cine eşti?... Instalator din lumea noastră, Răspunde-ne de unde vii? Gropite, zambete si dinti perfecti, patratele ca-n poveşti Atemporal, aspatial cum de-ai trezit atatea nebunii?... De unde vin? Eu vin din lumea ce transcede dincolo de zare Din chintesenta instalarii pentru voi, Eu vin din lumea-n care Totul atarna pe tricepsii mei goi! Deschideţi poarta dar, Şi-n cale Ieşiţi-mi toate la bustul gol, uitati de calendar! Iar voi, barosul ce in gand mi-l masurati Veniţi în jurul meu, arsenalu-mi admirati.

 

Ma sparg de ras!!!!  [:-)))] [:-)))]  [:-)))]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Viviana,  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))] .

 

-------------------------------------------------

 

Eu trebuie să ies cu al meu, mă întorc mai târziu. Dacă începeți petrecerea cu James®, în numele egalității, vă rog io să se dea doar câte unul, să ajungă la toată lumea! (Știu io că Anja are mai mulți, îi ține pe marginea livingului!)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

deci am gatit. james-bohnen-cu-perisoare. e o mancare inspirata de aici. [pk] (va pun poza daca vreti) in seara asta cinam in familie, fara james, doar noi. [il] vad ca Viviana e in inspiratie maxima. esti singura acasa? [il]

 

hahaha, zi-le sa manance toti, ca daca mai aud ca arunci mancarea... ii urechez!! ;)))

 

viviana, brava mama. Cam serioaso-romantioasa opera dar daca asa ai simtit tu... ;)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Viviana, [:-)))] [:-)))] [:-)))] . ------------------------------------------------- Eu trebuie să ies cu al meu, mă întorc mai târziu. Dacă începeți petrecerea cu James®, în numele egalității, vă rog io să se dea doar câte unul, să ajungă la toată lumea! (Știu io că Anja are mai mulți, îi ține pe marginea livingului!)

 

auzi la ea, trebuie sa iasa cu al ei :))))

 

ti-i frica ca nu-ti mai raman James-i??!!???

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Mna seara!

 

Dark, La multi ani frumosi papusicii scumpe!  [il]

 

Ioana, dada, Foroige e programul - brava! Cum mai stai cu "welsha"?

 

OMG, mi-ati iradiat imaginarea de tot cu James®-ul asta! Si ce ziceai, Strumph, e oirish?? Are frati, ceva? Taramurile natale nu si le viziteaza, nu-i e dor? Nu are lucrari de facut si pe aici? Just askin'...  [:)]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...