Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

[:-)))] a zis ca-i brunet, ntz ntz, nu cititi cum trebuie, mai. Si parca a zis ca-i oirish, eu asa am retinut. M-am si mirat de nume, ca James nu e chiar oirish-neaos. Varianta oirish a lui James ar fi "Seamus" - care se citeste "Shame-us" - dar nu va mai iradiez, ca iar ne apuca elanul  [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 793
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

E roșcat mai? A zis Strumphi ca e roșcat? Nu așa sunt oirishi?

nu musai, se zice ca oirishu ala "clasic" e brunet cu ochi albastri. Sa ma corecteze Dark, dar stiu ca roscatii sunt mai mult cei care s-au impletit cu scotieni, cei "plantati" de ceva sute de ani pe-aci' pe meleaguri.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:-)))]  [:-)))]  [:-)))]

 

Am revenit de la vanatoarea de pokemoni, peste James n-am dat  [:D] doar pasari, viermi si sobolani.

 

Am fost cu mandra pana la pizzeria din sat, pe jos....asa se dezvolta ouale in incubator...si apare pokemonul [ph34r] 

a fost o decizie spontana...fac o pizza ft buna, au cuptor cu lemne...patronii sunt italieni...amandoua am mancat putin mai mult de jumate de pizza...deci va dati seama cat de mare e....restul am luat la pachet...ca sa nu zica Rox ca risipim mancarea  [:)]

 

Dupa job am pus o masina de rufe la spalat, s-au uscat in gradina pana am venit din plimbari..33° arata termometrul masinii cand am venit...si senzorul centralei iar a luat-o razna, caloriferul de jos frigea, asa ca l-am oprit  [batcap]

 

Noapte buna, de la atata aer curat m-a luat somnul  [nani]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La noi a izbucnit un incendiu mare cu flăcări mari cam la 1 km de unde stam. E foarte aproape de grajdul unde a calarit Silvia pana acum 2 ani, caii erau afara, acum sunt inauntru. Sunt 23 de cai. Au anuntat acum ca e sub control focul si e localizat. Dupa 3 ore. Venind spre casa trec foarte aproape de acest loc, dar nu am mai vazut flăcări, cica erau mari, am vazut si eu pe o filmare. Iar drumul era închis.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...