Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 793
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Ella, sa porti cu placere pantalonii! Miha, sa porti cu placere galosii si tenisii! Yagmur, pupam Turbo si mama domniei sale.

 

galosi? :))) ce ciudat suna. Eu le-as zice sneackers. Galoși ma duce cu gandul la Caragiale :). Nu erau cei care se luau peste pantofi cand ploua? 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

galosi? :))) ce ciudat suna. Eu le-as zice sneackers. Galoși ma duce cu gandul la Caragiale :). Nu erau cei care se luau peste pantofi cand ploua?

 

Pai sneakers sunt tenisii din poza de sus. Eu vorbeam de ghetele de ploaie, alea scurte- asa erau galosii, ca sa poata fi trasi usor peste pantofi, nu? 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

desigur. Dar pe mine m-au indus in eroare :). Dar stiam eu dinainte ceva, ca irlandezii sunt roșcați. Nu stiu de unde, e o cutuma ce o stiu de la ai mei cred.

 

Din literatura? Tatal lui Scarlett era irlandez

si roscat. Pe mine poza aia m-a facut sa ma gandesc la desenul animat Brave, cu o printesa scotianca.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Pai sneakers sunt tenisii din poza de sus. Eu vorbeam de ghetele de ploaie, alea scurte- asa erau galosii, ca sa poata fi trasi usor peste pantofi, nu?

 

desigur, mi-e somn si nu am citit ca ai menționat si tenișii! Galoșii sunt ca cizmele de cauciuc de fapt, adica sunt cizme de cauciuc :). Mersi mult  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...