Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fiv la Sibiu(52)


Recommended Posts

Lory cum ti.a zis Velvet nu te afunda in prea multe analize si putea face nk din sânge pt ca cele din uter variază de la o luna la alta plus ca scade calitatea obocitelir asa am inteles , histereoscopie inainte de fiv si analiza la vitamine D cam atat....

Adri da-mi voie sa ghicesc in echipa a facut parte si vestita dr Matei pt care este de inteles ca nu ai primit bon se mai dadea pe jumatate de suma dar tva e mare mai bine deloc :(((( aici primesyi pe tot ce plătești la receptie

Ana e bun tsh nu iti trebuie tratament doar sa il mai verifici la câteva sapt de sarcina

Velvet te pup zi faina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 578
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

AdriD, mulțumesc! Cum au spus și fetele totul se plătește la recepție, unde vei primi bon. Până acum eram singura pacienta a doamnei dr, mă bucur că te-ai hotărât să ne scrii, mult succes și ședere cât mai scurtă pe aici!  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da valvet a fost primul fiv si am reușit. ..am avut gonal...cetrotide ...menopur si diphereline. ..dar dupa ce am avut beta pozitiv am avut mici sangerari iar dr a zis ca e normal ...dar au continuat si mi-a zis sa merg la ea la bucuresti sa ma interneze....m-a internat la sp fundeni unde am pierdut si sarcina dupa 4 zile de spitalizare

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Trebuie să fac histeroscopie dar inca nu am găsit unde sa fac....cum e aceasta procedura fetelor? 

Am facut si analizele de trombofilie dar dupa ce am pierdut sarcina...mi-a iesit mutatia pai pozitiva...iau aspenter si acod folic in fiecare zi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana multa bafta mâine...iti tin pumnii  sa fie beta mare peste 10 zile.

Adri iti doresc din suflet mult succes și ție și.  Doamne ajuta sa nu stai foarte mult pe aici.Eu sunt tot din Brașov. Poti face o histero scopie la med life ca sunt multi medici acolo care fac.Am intelesc ca la maternitate nu se face momentan ca e in renovare radiologia si nu sr poate face.Cam nasol deoarece la privat costa ceva.Eu sunt la dr Ispasoiu și mi-a spus ca nu e nevoie sa fac histeroscopie pentru fiv.Si la noi problema este la sotul meu.Eu personal pana acum am făcut analizele de sânge hormonale,cele de secretie și cam atât. În schimb sotul meu a făcut  o analiza care se numeste halosperm și de acolo a reieșit ca situația e cam nasoala.

Am fost la 

Sibiu am vb cu dr I și ia dat sa facă cariotipul masculin.In funcție de rezultatul la aceasta analiza vom vedea pe ce drum o apucam.Sper ca maine sa avem rezultatul la cariotip.De 3 săptămâni asteptam...si așteptarea e foarte grea.

 

Mult succes fetelor.Va poop

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...