Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fiv la Sibiu(52)


Recommended Posts

Mulțumesc fetelor!  Miercurea viitoare voi face beta, abia aștept! 

Velvet, referitor la contractul pentru transfer, o să ți - l de-a când vei merge la eco și îl duci completat în ziua transferului, dar o să ai nevoie și de o copie după buletinul fostului soț. 

Vă pup! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 578
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

ramo multumesc pt raspuns.eu voi face 0,6 de la inceput.

 

Ana Doamne ajuta sa fie bebeii lipciosi!si multumesc pt informatii.deci oricum trebuie sa vorbesc cu el ca sa-mi dea copia de buletin.sper ca va fi de acord totusi...

 

aaa multumesc.sper ca va fi bine si la mine.

 

Adri TSH ul pt dosar nu -i problema ca e 3 daca limita superioara e 4.dar pt FIV trebuie sa fie pana in 2,5.

 

kyty felicitari pt rezultat si mult succes!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, revin cu veștibine.ândoi puișorii mei au fost puternici și au rezistat la dezgheț, acum sunt în burtica mea și sper din tot sufletul sa rămână încă nouă luni! 

Kyty ma bucur că a ieșit bine analiza soțului tău, mai puțin și intri și tu în focuri!  Doamne ajuta! 

Vă pup! 

Ana doamne ajuta sa fie bine.pupici și sa iti treacă repede zilele de asteptare

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor. ..sper ca sunteți bine ...multumesc velvet pentru răspuns. ..eu incet incet pregatesc dosarul pentru supraprogramul Fiv...de azi intr-o săptămână fac histeroscopia la medlife la dr Musetescu(eu la medlife si lucrez la receptie)...sper sa fie bine

Voi cum sunteti? ce noutăți aveți 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bună Adri..ca sa te încadrezi în supprogramul fiv ce condiții trebuiesc îndeplinite?. Și ai putea sa îmi spui și mie te rog cat te ajunge o histeroscopie la medlife.Nu înțeleg oare mie de ce mi sa spus ca nu este necesar sa fac histeroscopie. Poate fiind problema de natura masculina...cine stie...va poop fetele

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

kyty dr I nu recomanda histeroscopie i-am zis-inainte de FIV vreau histeroscopie.si gata.m-o fi perceput uuu de a fost de acord [soricel] eu as face histeroscopie cu 2 luni inainte de procedura.ai mai facut vreo procedura?

Nu am facut nici o procedura pana acum.Acum vreau sa fac.Chiar nu știu ce sa zic..mie chiar mi-a zis sa nu fac histeroscopie pana nu stim sigur ce procedura vom face.Daca făceam inseminare atunci automat făceam dar pt ca am ajuns la fiv a zis sa nu mai fac.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...